Ендоскопічна септопластика в Києві (метро Позняки)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи біля зуп. метро Позняки
Септопластика 13200 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Дария
Была на приеме у Жгенти Иракли, отличный врач, подробно рассказал о ситуации, назначил правильное лечение. Профессионал своего дела.
Євгеній
Хороший, досвідчений лікар. Не так давно потрапила до нього на прийом. Порадили мені його, друзі, які вже вирішили свою проблему. І розповіли мені про компетентність цього лікаря. І дійсно, лікар виявився професійним. Рекомендую!
Юля
Чудовий спеціаліст! Знаю його уже тривалий час. Постійно консультує мене з приводу моєї проблеми. Прийом хороший, лікар ввічливий. Детально оглядає, та дає слушні поради. Мені все подобається. Вже давно рекомендую його.
Анонім
Доктор викликає довіру і завойовує прихильність до себе. Доступно і докладно все пояснює, попереджає про можливі ризики. До такого лікаря, в разі необхідності, обов'язково повернешся. також не соромно порадити знайомим, якщо знадобиться.
Сеть Агапит
Київ вул. Олександра Мишуги, 2
м.Позняки 7 2 м.Харьковская 11 4
  • Септопластика 13 200
Київ ул. Срибнокильская, 2 А
м.Осокорки 7 1 м.Позняки 9 8
Київська ЛОР клініка "Амріта" спеціалізується на лікуванні захворювань носа, вух і горла. Фахівці клініки надають послуги наступних категорій: відновлення слуху; комплексна діагностика; лікування різних ЛОР-патологій; усунення хропіння; консультації лікарів: отоларинголога; психотерапевта.
  • Ендоскопічна септопластика з вазотомія 12 000