Фотоепіляція пахв в Києві (Печерський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Печерському районі
Фотоепіляція пахв «Кулейсер Клиник (Coolaser Clinic), клиника лазерной и клеточной медицины на Коновальца» 400 грн
4,0
Знайдена 1 клініка

Сб
Индира
Лікар справді знає що робить! Була на прийомі , все пройшло просто супер! Призначення детально розписані. Сподіваюся, лікування буде таким же. Відвідала лікаря вперше, прийом тривав близько години, не пошкодувала жодної витраченої гривні.
Antonina
Лікар дуже спокійна, вона уважна; у мене випадок заплутаний, розпитала мене по повній, з усіма можливими деталями. Вислухала всі мої припущення і відчуття і призначила необхідні аналізи. По частині діагностики, все більш ніж розгорнуто, я дуже задоволена.
Анатонина
Прийом був за часом. На всі питання, які у мене були, мені відповіли з максимальним розумінням суті проблеми. Все було дуже приємно, кваліфіковано і професійно. Препарати, які були призначені, ефективно діють. Спеціалістом задоволена.
Вадерий
Все добре, все вчасно, все якісно. Лікар дуже грамотний, приємний, надала змістовну консультацію дала. Призначила необхідні, для постановки діагнозу, аналізи. Після отримання яких, що і успішно зробила. Робою задоволена! Дякую!
Київ вул. Коновальця, 32 Б
м.Печерская 10 10
Кулейсер Клінік (Coolaser Clinic) — це клініка лазерної та клітинної медицини на Коновальця, що надає послуги з естетичної медицини. У центрі використовується сучасний лазер, що дозволяє позбутися дефектів шкірних покривів. Сучасне технічне оснащення сприяє комплексному омолодженню шкірних покривів, видалення шрамів і розтяжок будь-якої давнини.

Фотоепіляція пахв в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки 7 6 м.Осокорки 18 6
Медичний Центр SENSAVI на м. Позняки надає допомогу кваліфікованих фахівців в області амбулаторної хірургії, естетичної гінекології, дерматології, дитячої дерматології, медичної косметології, трихолог, подології, лазерної епіляції, гірудотерапії, урології, рефлексотерапії (голковколювання). Ми гарантуємо комплексний підхід до лікування, затишну атмосферу і програму лояльності для постійних відвідувачів. Основна перевага мережі — високий професійний рівень персоналу, комплексний підхід до лікування, сертифіковане обладнання та вживані препарати.
Клініка багатопрофільної лазерної медицини для дітей і дорослих "МЕД СІТІ" має вищу категорію акредитації МОЗ України, спеціалізується на діагностиці та лікуванні повного спектру захворювань з гінекології, урології, проктології, хірургії (дорослої та дитячої), дерматології (дорослої та дитячої) та ін.
  • Фотоепіляція пахвових областей 800
Київ пр-т Голосіївський, 30 Б
м.Демеевская 1 1 м.Лыбедская 36 2
Медичний Центр SENSAVI на м. Деміївська надає допомогу кваліфікованих фахівців в області амбулаторної хірургії, дерматології, дитячої дерматології, медичної косметології, трихолог, подології, лазерної епіляції, гірудотерапії, рефлексотерапії (голковколювання). Є ліцензії на всі види послуг, що надаються.
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 13
м.Осокорки 12 4 м.Позняки 16 4
СЕНСАВІ (SENSAVI) — це медичний центр на Осокорках, що спеціалізується на індивідуальному та комплексному вирішенні в лікуванні основних захворювань. Робота клініки спрямована на визначення першопричини хвороби. На території медичного центру знаходиться обладнаний діагностичний центр. Він має у своєму розпорядженні сучасне технічне обладнання. Інструментальна та лабораторна діагностика проводиться на території клініки, що є економією часу і фінансів. Пацієнту не потрібно шукати інші центри, все проводиться в одному комплексі.