Косметичні маски в Києві (Печерський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Печерському районі
Маски Dannе (додатково) 250 грн
Знайдено 10 клінік

Была на приеме у флеболога. Скринник Алексей Анатольевич. Консультация,Узи-все профессионально. Доверие с первой минуты. Потом операция! И ощущение,что я в надежных руках...Спасибо ОГРОМНОЕ!!!!
Очень хорошая клиника, благодарю Ганущака Андрея Васильевича за прекрасно проведенную операцию, он мастер своего дела. Однозначно рекомендую
Сергей
Долго искал уролога. Спасибо, Нашеде С.В. Решили все мои проблемы
Настя
Когда я обнаружила, что у меня появился грибок, сразу обратилась к специалисту. Наталья Виксман назначила мне эффективное лечение, благодаря ней я избавилась от болезни. Спасибо Вам большое.
Київ вул. Кловський узвіз, 7, БЦ Карнегі
м.Кловская 7 2 м.Арсенальная 13 4 м.Днепр 39 13
Медичний центр і СПА Bellezza (Белеза) надає пацієнтам широкий перелік послуг в області естетичної медицини. Провідні напрямки діяльності клініки - косметологія і дерматологія, дієтологія, гомеопатія, психологія, масаж, остеопатія, фізіотерапія і рефлексотерапія.
  • Маски Dannе (додатково) от 250
  • Маски BIOLOGIQUE RECHERCHE от 450
Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б
р.Печерский
Клініка "ESTHETIC HILLS" пропонує пацієнтам широкий вибір послуг в області естетичної медицини. Провідні напрямки роботи клініки: лазерні процедури, естетична і пластична хірургія, судинна терапія, косметологія обличчя та тіла. Сучасні лазерні установки забезпечують пацієнтам якісні послуги з омолоджування шкіри, усунення розширених судин, видалення пігментних плям, веснянок, небажаних татуювань. Апаратні, ін'єкційні косметичні процедури, оздоровлення хірургічним і нехірургічним шляхом дозволяє отримати відмінні результати.
6,2
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д)
м.Печерская 6 5 м.Зверинецкая 14 10 м.Дворец Украина 31 17
Медичний центр «Здравиця» — це сучасна клініка сімейної медицини, що поєднує діагностику, ендоскопію, малоінвазивної хірургію і травматологію, естетичну косметологію і фізіотерапію. Консультативне відділення включає сімейну терапію, педіатрію, кардіологію, неврологію, ендокринології, акушерство та гінекологію, урології, отоларингологію, офтальмологію і гастроентерологію. Тут представлені кваліфіковані фахівці, що ведуть лікування широкого спектру захворювань.
Київ вул. Глазунова, 3 (офис 1)
м.Лыбедская 17 5 м.Зверинецкая 22 9
Київська клініка "Доктор Юдіна" спеціалізується на процедурах омолодження, дерматології та косметології. Пацієнтам клініки надаються послуги наступних видів: дерматологічні процедури; догляд за обличчям і тілом; програми по скиданню зайвої ваги; омолодження.
Київ вул. Кловський узвіз, 5 (оф. 1)
м.Арсенальная 13 7 м.Кловская 13 4
Мережа стоматологічних клінік "Естет Центр" створена більше 15 років тому, спеціалізується на різних медичних косметологічних процедурах.
Київ вул. Інститутська, 4 А
м.Крещатик 5 1 м.Площадь Независимости 12 3 м.Кловская 22 7
Кабінет косметолога Анастасії Панченко (Лисиці) надає широкий спектр косметологічних послуг. Прийом веде сертифікований фахівець з хімічним пілінгу, контурній пластиці, ін'єкційним методикам і різним технікам масажу.
Київ вул. Еспланадна, 32 В
м.Дворец спорта 3 1 м.Олимпийская 9 7
Центр здоров'я і краси "У Студія" спеціалізується в області косметології, відновлення загального здоров'я.
Київ вул. Підвисоцького, 19
м.Зверинецкая 11 6 м.Лыбедская 31 13
Спеціалізований медичний центр "Авен Про" - заклад, в якому виявляються діагностичні та лікувальні послуги різного профілю, а також надається сприяння для консультації або лікування за кордоном, якщо в цьому виникає необхідність. Фахівці клініки мають багаторічний досвід лікарської практики. Основна спрямованість клініки - пластична хірургія. Приймає лікар: Гуцало Дмитрий
4,3
Київ бул. Лесі Українки, 28
м.Печерская 2 1 м.Дворец Украина 24 12 м.Арсенальная 29 9
Косметологічна клініка "Естет Центр" на Печерській відноситься до мережі клінік, що почали роботу в 2001 році, що займаються питаннями краси і здоров'я.
Cеть клиник "Стомател"
Київ вул. Димитрова, 5б
м.Олимпийская 6 12 м.Печерская 25 11 м.Кловская 30 17
"Клініка на Діловій" європейського типу, розташована в центрі столиці України. Вона надає повний цикл поліклінічних послуг: комплексний підхід і досвідчені фахівці. Надаються такі послуги - кардіологія, всі види аналізів, сімейна терапія, отоларингологія, гінекологія, гастроентерологія, урологія та ендокринологія. Також працює денний стаціонар.