Видалення внутрішньоматкової спіралі в Києві (метро Олімпійська)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля на Олімпійській
Видалення внутрішньоматкового контрацептиву 800 грн
Удаление внутриматочной спирали «Эндокрин Медикал, клиника» 500 грн
Удаление внутриматочной спирали «Мамин Дом на Липковского» 1000 грн
Знайдено 9 клінік

Сб
Таяна
Не так давно начались проблемы с щитовидной железой, подруга посоветовала эту клинику. Уже на первой консультации поняла, что это был прекрасный совет, все понравилось, сдела анализы, назначили лечение. Теперь буду наблюдаться тут и всем рекомендую если какие-то проблемы появляются.
Обращалась к Анне Олеговне по рекомендации своей подруги, которая только благодаря этому прекрасному доктору стала мамой. У меня были проблемы другого плана, и А.О. помогла мне их решить. Не так часто встречаются врачи, которые работают так четко, конкретно и профессионально! Ничего лишнего - правильный диагноз, лечение и положительный результат!
Грищенко Оксана
У многих врачей я лечилась от бесплодия больше 10 лет . Множество анализов , продувание труб , инсеминация . Но , увы ! Я была на грани , мне было 40 лет ! Я пришла на прием к Исламовой Анне Олеговна . Сделали анализы , Анна Олеговна назначила лечение . Через 2,5 !!! Месяца наступила долгожданная беременность . Это было Чудо ! Но мой ребенок мог и не родиться . Два раза была угроза срыва беременности , киста , возраст . 9 месяцев постельного режима . И все 9 месяцев со мной была Анна Олеговна . Всегда очень внимательная , чуткая . И только благодаря ее профессионализму и уверенности , что у нас все получится и будет всё хорошо , я родила совершенно здоровенькую и красивую девочку . И теперь глядя на свою , уже почти взрослую доченьку , я благодарю Вас каждый день ! Спасибо Вам , дорогая Анна Олеговна ! Низкий поклон !
Людмила Полевик
Чудовий спеціаліст, завжди уважна, чуйна. Вдячна за своєчасну діагностику, кваліфіковане лікування та індивідуальний підхід. Вже багато років звертаюсь лише до Анни Олегівни.
Багатопрофільна медична клініка "Ендокрин Медікал" спеціалізується на захворюваннях ендокринної системи, а також здійснює терапію широкого спектру хвороб. Тут працюють лікарі-ендокринологи вищої кваліфікації, кандидати та доктори наук. У штаті клініки терапевт, гастроентеролог, гінеколог, невропатолог, анестезіолог, лікар ультразвукової діагностики.
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі (витяг ВМС) 500
Київ вул. Велика Васильківська, 92
м.Олимпийская 6 2 м.Дворец Украина 12 5 м.Печерская 32 *
Медичний центр "Герц" проводить діагностування різних патологій на самих ранніх стадіях їх розвитку. Клініка обладнана хорошими діагностичними апаратами, прийом ведуть досвідчені фахівці.
  • Видалення внутрішньоматкового контрацептиву 800
  • Видалення ВМС от 500
6,7
Київ ул. Василя Липковського, 35А
м.Вокзальная 24 9 м.Политехнический институт 59 13 м.Олимпийская 49 12
Мамин Дом на Липковського – це медичний центр для дітей від народження до 18 років. У поліклініці є комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких фахівців, вакцинація не тільки для дітей, а й дорослих.
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі (витяг ВМС) 1 000
6,4
Гінекологічний центр "Надія" надає повний спектр гінекологічних послуг з людським і шанобливим ставленням до пацієнтів. Головна цінність гінекологічної клініки — здоров'я і повноцінність жінки у будь-якому віці.
  • Видалення внутрішньоматкового контрацептиву 500
Київ вул. Предславинська, 29
м.Печерская 20 8 м.Дворец Украина 7 2 м.Олимпийская 14 6
Багатопрофільна клініка «Центр здорового життя» - це медичний центр, в якому займаються діагностикою і комплексним лікуванням різноманітних захворювань, поєднуючи методики традиційної і нетрадиційної медицини. У клініці працюють фахівці низки медичних галузей: кардіологи, невропатологи, психотерапевти, урологи, гінекологи, терапевти, дієтологи, імунологи, фізіотерапевти, а також гомеопати, остеопати і вертебрологи.
Київ вул. Липківського, 25
м.Вокзальная 20 8 м.Олимпийская 42 17
Багатопрофільний медичний центр ProfMedical спеціалізується на наданні кваліфікованої медичної допомоги, орієнтуючись на комплексний підхід та індивідуальний план лікування.
4,3
Київ вул. Максима Кривоноса, 19 А , Солом'янка
м.Вокзальная 41 15 м.Олимпийская 52 15 м.Дворец спорта 58 16
Медичний центр "Надія" — це спеціалізована клініка репродуктивної медицини, яка почала функціонувати в 2006 році. Лікарі установи мають більше ніж 15-річний досвід в репродуктології.
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ пр-т Повітрофлотський, 51
м.Вокзальная 50 13 м.Политехнический институт 62 15 м.Олимпийская 27
Клініка Амедіа на Пр.Воздухофлотскій надає послуги: медичне обстеження, ЕКГ, УЗД, забір матеріалу для досліджень, реабілітація різного роду патологій у дітей, маніпуляції, спостереження за дітьми, що часто хворіють, фітотерапія, гомеопатія.