Сторінка 2. Контурна пластика в Києві

Знайдено 49 клінік

Сергей Алексеевич, избавил от мешков вокруг глаз! Вернул молодость и уверенность в себе! Рекомендую! Результатом очень довольна! Любуюсь собой каждый день. Спасибо доктору!
Наталия
Доктора я выбирала очень долго. В основном по работам. Хотела делать только у Андрея и по этому на первой консультации сразу договорилась об операции. В день операции мы подобрали размер имплантов. Я хотела 350 но доктор настоял что 300 будет самое оно. Операция в общем прошла хорошо, трубки никакие не ставили, единственный нюанс это то что я проснулась на операционном столе на час раньше. Мне только откапали капельницу и обезболивающее ещё не успело подействовать. Поорав мин. 2-ве от боли я опять уснула и проснулась в тот момент когда меня завозили в палату. Ничего уже не болело я улыбалась и была счастлива :) Домой попала на втрой день. Доктор на все вопросы отвечал мгновенно. На первой перевязке я поняла что доктор правильно сделал что отговорил меня от 350мл, за что ему огромное спасибо. Прошло уже два месяца, грудь выглядит идеальной. Я очень счастлива и благодарна своему доктору. Всем советую!
Алеся
Мучалась годами со своими стопами, а конкретно трещинами и натоптышами, которые после ходьбы горели. Моя подруга Марина посоветовала обратиться к Татьяне Сергеевной, которая работает в центре эстетической медицины «BG LAB». После консультации и осмотра, мне был назначит курс лечения. Теперь, я стала чувствовать себя лучше. Рекомендую.
Алекснандр Александрович
Что я могу сказать? Специалист просто шикарный. Диагноз поставил очень быстро, терапию начал я сразу. Облегчение почувствовал сразу, думаю вместе мы справимся с моей проблемой. Павел Валерьевич хоть и молодой специалист, но очень компетентный!
Київ вул. Антоновича, 72
м.Олимпийская м.Дворец Украина
Сучасний Центр естетичної медицини "BG-LAB" надає повний комплекс послуг в області косметології, трихолог, дерматології. Надає можливість пацієнтам не тільки відновити здоров'я і красу шкіри, волосся, тіла, але і зберегти результат на довгий час. Фахівці вищої кваліфікації, які працюють в центрі, досконало володіють новітніми методиками омолодження і оздоровлення.
  • Контурна корекція губ Juvederm Ultra Smile (США) 0,55 ml 5 000
Київ вул. Московська, 46/2
м.Печерская 9 6 м.Кловская 16 7 м.Арсенальная 21 7
Центр лазерної медицини LaserOne (ЛазерВан) спеціалізується на відновленні здоров'я, молодості і привабливості за допомогою лазерних технологій. Обладнання в центрі: лазерний апарат SYNCHRO REPLA: Y, олександритовий лазер, потужний неодимовий лазер, лазерні апарати SmartXide DOT і SmartLipo.
  • S — нососльозова борозна, зморшки навколо очей — «гусячі лапки» (термін дії 8–9 міс.) 5 000
  • M — носогубні складки (термін дії 10–12 міс.) 6 500
  • L — формування вилиць, біоармування щік (термін дії 14–16 міс.) 7 000
  • XL — формування вилицевої ділянки (термін дії 16–18 міс.) 8 000
  • Ultra 2 — нососльозова борозна, зморшки навколо очей — «гусячі лапки» (термін дії 8–9 міс.) 4 500
6,7
Київ пр-т Перемоги, 5 В
р.Шевченковский
Стоматологічий напрямок клініки Dr.Care Clinic представлений всіма основними напрямками стоматології від первинної діагностики на сучасному високоточному томографі ТМ VATECH до проведення складних імплантологічних операцій. Ми маємо найзручніші для роботи з клієнтами крісла Castellini, спеціальна очищувальна система вентиляції, а стерилізаційна кімната оснащена німецьким обладнанням ТМ Melag, що відповідає професійному класу стерилізації інструментів.
  • Вугли «Джолі» Juvéderm Voluma (1мл) 7 500
  • Вугли «Джолі» Belotero волюм 9 000
  • Вугли джоли Teoseal 8 000
  • Вугли «Джолі» Neuramis Volume 5 000
  • Radiesse (векторний ліфтінг) 8 000
6,4
Київ вул. Володимирська, 9
м.Крещатик 20 12 м.Площадь Независимости 18 11 м.Золотые ворота 18 8
Спеціалізоване установа "МодЕст" - це салон краси, пропонує різні процедури як для жінок, так і для чоловіків.
  • Ін'єкційна контурна пластика
6,2
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д)
м.Печерская 6 5 м.Зверинецкая 14 10 м.Дворец Украина 31 17
Медичний центр «Здравиця» — це сучасна клініка сімейної медицини, що поєднує діагностику, ендоскопію, малоінвазивної хірургію і травматологію, естетичну косметологію і фізіотерапію. Консультативне відділення включає сімейну терапію, педіатрію, кардіологію, неврологію, ендокринології, акушерство та гінекологію, урології, отоларингологію, офтальмологію і гастроентерологію. Тут представлені кваліфіковані фахівці, що ведуть лікування широкого спектру захворювань.
5,7
Київ вул. Сагайдачного, 25
м.Почтовая площадь 15
  • Контурна пластика Allergan Juvederm Ultra 2 (1 шприц/0,55мл) 7 170
  • Контурна пластика Allergan Juvederm Ultra 3 (1 шприц/1мл) 9 090
  • Контурна пластика Allergan Juvederm Ultra 4 (1 шприц/1мл) 10 770
  • Контурна пластика Allergan Juvederm VOLIFT з лідокаїном (1 шприц/1мл) 10 710
  • Контурна пластика Allergan Juvederm VOLBELLA з лідокаїном (1 шприц/1мл) 11 130
5,7
Київ вул. Нагірна 6/31
м.Лукьяновская 10
  • Контурна пластика от 4 000
Київ вул. Сеченова, 7 А
м.Васильковская 14 4 м.Выставочный центр 21 13
Клінічна академія лазерної медицини спеціалізується на вирішенні дерматологічних та гінекологічних проблем за допомогою лазера, вирішує естетичні проблеми шкіри й інтимні проблеми.
Київ вул. Володимира Винниченка, 14
м.Лукьяновская 19 5 м.Контрактовая площадь 34 15
Приватний кабінет косметолога Купцової Катерини надає пацієнтам послуги в області косметології і дерматовенерології. Лікарі клініки — дипломовані фахівці, які використовують під час роботи тільки сучасні методики лікування. Приймає лікар: Купцова Екатерина Юрьевна
Київ вул. Глазунова, 3 (офис 1)
м.Лыбедская 17 5 м.Зверинецкая 22 9
Київська клініка "Доктор Юдіна" спеціалізується на процедурах омолодження, дерматології та косметології. Пацієнтам клініки надаються послуги наступних видів: дерматологічні процедури; догляд за обличчям і тілом; програми по скиданню зайвої ваги; омолодження. Приймає лікар: Юдина Светлана Григорьевна