Сторінка 2. Комплексна чистка обличчя в Києві (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 50 клінік

Алеся
Мучалась годами со своими стопами, а конкретно трещинами и натоптышами, которые после ходьбы горели. Моя подруга Марина посоветовала обратиться к Татьяне Сергеевной, которая работает в центре эстетической медицины «BG LAB». После консультации и осмотра, мне был назначит курс лечения. Теперь, я стала чувствовать себя лучше. Рекомендую.
Алекснандр Александрович
Что я могу сказать? Специалист просто шикарный. Диагноз поставил очень быстро, терапию начал я сразу. Облегчение почувствовал сразу, думаю вместе мы справимся с моей проблемой. Павел Валерьевич хоть и молодой специалист, но очень компетентный!
Супер!
У меня была специфическая проблема, от которой я страдала. Обращалась за консультацией к дерматологу Пахнюк Оксане Васильевне. Она определила, какая именно у меня форма розацеа и другие особенности ее проявления у меня, подобрала специальную программу лечения, которая подходила именно мне. Сейчас пользуюсь средствами по уходу, которые порекомендовала доктор. Розовые покраснения практически ушли, мой внешний вид улучшился. А это так важно для женщины! Я очень благодарна Оксане Васильевне за правильный подход и понимание.
6,1
Київ вул. Антоновича, 72
м.Олимпийская м.Дворец Украина
Сучасний Центр естетичної медицини "BG-LAB" надає повний комплекс послуг в області косметології, трихолог, дерматології. Надає можливість пацієнтам не тільки відновити здоров'я і красу шкіри, волосся, тіла, але і зберегти результат на довгий час. Фахівці вищої кваліфікації, які працюють в центрі, досконало володіють новітніми методиками омолодження і оздоровлення.
  • Чистка обличчя комбінована 750
Київ вул. Івана Мазепи, 3
м.Арсенальная 4 1 м.Кловская 22 7
Спеціалізований центр «Люменіс» пропонує клієнтам косметологічні та лікувальні процедури, проведені високотехнологічними апаратами. Фахівці клініки гарантують безболісність, абсолютну безпеку і високу якість процедур. Приймає лікар: Сидоренко Екатерина Павловна
Багатопрофільний медичний центр "Медіса" почав свою роботу в 1991 році. Серед основних профілів установи — стоматологія, гомеопатія і косметологія.
Київ вул. Січових Стрільців, 5 Б
м.Контрактовая площадь 10 5 м.Лукьяновская 9 4 м.Золотые ворота 10 5
Кравченко Медікал Центр надає кваліфіковану медичну допомогу в діагностиці та лікуванні, а також профілактиці патологій зубного ряду, косметологічні та психотерапевтичні послуги, масаж. У клініці працюють досвідчені фахівці вищої кваліфікації.
Київ вул. Княжий Затон, 16д
м.Осокорки 12 4 м.Позняки 22 3
Київська клініка ін'єкційної косметології "Інститут Гіалуаль" спеціалізується на антивікової терапії, естетичній медицині. Центр також проводить активну науково-дослідну роботу. Клієнтам клініки надаються наступні послуги: ліфтинг; профілактика старіння; ін'єкційні процедури; антивікова терапія; різні косметологічні процедури.
Київ вул. Миропільська, 15 Б
р.Днепровский
Багатопрофільний медичний центр "Юрінмед" надає всебічну медичну допомогу в обстеженні і лікуванні захворювань по 12 різним спеціальностям.
Акції
Київ вул. Назаровська, 7-Б
м.Университет 7 4 м.Вокзальная 7 4
Клініка Пластики та косметології "Аура" в Києві — це прогресивний медичний заклад, що спеціалізується на пластичній та лазерній хірургії. В арсеналі компанії представлено інноваційне обладнання, яке в поєднанні з сучасними методами терапії направлено на усунення дефектів шкірних покривів.
Київ м. Ірпінь, вул. Соборна, 128/1
Медичний центр "Веста" спеціалізується на наданні широкого спектру послуг для пацієнтів всіх вікових категорій. В установі ведуть прийом андрологи, терапевти, дерматологи, гінекологи, неврологи, офтальмологи, хірурги, педіатри та інші фахівці.
Київ вул. Ушинського, 30а (в'їзд з вул. Донецька)
р.Соломенский
Клініка естетичної і антивікової медицини "Інститут Гіалуаль" на Ушинського спеціалізується на профілактиці старіння, антивікових процедурах. Клієнтам клініки надаються наступні послуги: профілактика старіння; ліфтинг; ін'єкції краси; відновлення і корекція шкіри; косметологічні процедури; омолодження шкіри.
Київ вул. Кловський узвіз, 5 (оф. 1)
м.Арсенальная 13 7 м.Кловская 13 4
Мережа стоматологічних клінік "Естет Центр" створена більше 15 років тому, спеціалізується на різних медичних косметологічних процедурах.