Сторінка 3. Клініки гастроентерології в Києві

Знайдено 266 клінік

Сб Нед Цілодобово
Андрій
Оперувався по ендопртезуванню колінного суглобу.Оперував Макаричак Павло Іванович. Чудовий хірург вищого класу, прекрасна чуйна людина! Дай боже йому здоров'я, наснаги. Я дуже вдячний цьому Лікарю за його працю і результат! Також велика дяка всім сестричкам і санітаркам за їх чуйне ставлення!
Роман
Делал операцию Велигоцкий Алексей Николаевич , всё ок , специалист отличный и человек позитивный. 5+
Мартюк Олександр Васильович
Дякую лікарю ортопеду-травматологу Горобцю Роману Миколайовичу,операційній бригаді та працівникам клініки за професіоналізм,чуйність.Операція по заміні колінного суглобу зроблена на високому професійному рівні. Бажаю всім здоров'я та миру.Рекомендую лікування в цій клініці
Біла Олена Ернестівна
Хочу выразить огромную благодарность Доктору-нейрохирургу Аксёнову Руслану Валерьевичу!!!! В это тяжёлое для всех нас время он нашёл возможность сделать мне очень непростую операцию, без которой я не могла двигаться! Всё было сделано на высшем уровне!!!!! Так же хочу выразить благодарность всему персоналу клиники: докторам, которые сопровождали операцию и персоналу, который выхаживал меня после! Я рекомендую эту клинику всем у кого есть возможность и необходимость в лечении и операции! Желаю всем Здоровья и Мира!
Київ вул. Н. Василенко, 7
м.Берестейская 17 5 м.Нивки 27 6 м.Шулявская 31 8
Спеціалізований діагностичний медичний центр "Уро-про" спрямовує діяльність на обстеження і виявлення різних захворювань за допомогою високоточного обладнання. Лікарі "Уро-про" працюють за європейськими стандартами, регулярно підвищуючи кваліфікацію, співпрацюють із зарубіжними партнерами. Клієнтам діагностичного центру "Уро-про" доступні послуги: Приймають лікарі: Бучок София Игоревна, Гасанова Елена Владимировна
  • Пакет Гастроентерологія + УЗД (Первинна консультація гастроентеролога + УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), без нирок) 1 275
  • Консультація гастроентеролога 880
Працює з
Вт: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-15:00
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м.Почайна 9 4 м.Оболонь 22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д. Приймає лікар: Зайченко Анна Михайловна
  • Консультація гастроентеролога (первинний прийом) 1 200
  • Консультація гастроентеролога (повторний прийом) 1 000
  • Консиліум 1 900
  • Видалення жовчного міхура (лапароскопічна або класична холецистектомія) (1 категорії) (без вартості анестезії) 10 000
Київ вул. Деміївська, 13
м.Демеевская 11 9 м.Голосеевская 13 5
"Verum expert clinic — спеціалізований центр здоров'я експертного рівня і узгодженого медичного обслуговування. особливості клініки " Приймають лікарі: Манжалий Элина Георгиевна, Науменко Людмила Александровна, Здорная Виктория Владимировна
  • Первинний прийом лікаря-гастроентеролога Науменко Л.О. / Здорная В.В. 960
  • Повторний прийом лікаря-гастроентеролога Науменко Л.О. / Черненко І.О. 720
  • Первинний прийом лікаря-гастроентеролога к.м.н. Манжалій Е.Г. 1 560
  • Повторний прийом лікаря-гастроентеролога к.м.н. Манжалій Е.Г. 1 170
Cеть медцентров "Академия вашего здоровья"
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська)
м.Черниговская 7 1 м.Лесная 19 9 м.Дарница 21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" з 2012 року займається діагностикою та лікуванням за 18 напрямами. У штаті центру 19 лікарів вищої та першої категорій. Приймає лікар: Невингловская Алина Александровна
  • Консультація гастроентеролога 800
  • Консультація провідного спеціаліста (гастроентеролога) 800
  • Консультація гастроентеролога повторна 460
Київ бул. Лесі Українки, 23 А
м.Печерская 10 8 м.Зверинецкая 14 6
Медичний центр "Печерськ Медікал Студіо" — клініка нового формату, що пропонує найвищий якісний рівень медобслуговування. Приймає лікар: Ахундов Валид Джалалович
  • Консультація гастроентеролога (провідний спеціаліст) 950
Київ вул. Осіння, 33
м.Академгородок 6 2 м.Житомирская 27 12
Сучасна амбулаторія сімейної медицини «Юлія» надає послуги з діагностики захворювань за допомогою різнопланових методик. Прийом ведуть 16 фахівців в галузі гастроентерології, гінекології, дерматології, дієтології, кардіології, мамології, офтальмології, неврології, проктології та отоларингології.
  • Первинний прийом, огляд, консультація гастроентеролога 750
  • Повторний консультативний прийом лікаря-гастроентеролога 650
  • Біопсія 250
  • Біопсія на Campilobacter pilori 200
  • Біопсія підшлункової залози (отримання зразка тканин) 1 400
Акції
Київ вул. Гната Хоткевича 8
м.Черниговская 5 1
Медичний центр «Лікар і я» - це клініка сімейної медицини. Співпрацює з НСЗУ (первинна-вторинна ланка медичної допомоги), можливо заключити декларації, на базі відділення знаходиться власна, сучасна лабораторія. У медичному центрі надаються консультації вузькопрофільних спеціалістів: лікарі загальної практики-сімейної медицини, терапії, наркології, психіатрії, гінекології, ендокринології, фізіотерапії, кардіології, народної і нетрадиційної медицини, функціональної діагностики, ультразвукової діагностики, неврології, клінічної лабораторної діагностики, проктології, хірургії, отоларингології, дерматовенерології, дерматології, алергології, пульмонології, гастроентерології, ревматології. Приймає лікар: Михнева Наталия Николаевна
  • Консультація гастроентеролога (к.м.н.) 750
  • Пакет "Гастро Check-UP" 2 260
Київ вул. Щербаківського 45 А, 2 поверх
м.Нивки
«Медсейв +» - багатопрофільний медичний центр , що спеціалізується у наданні ефективної медичної допомоги для усієї сім’ї завдяки команді досвідчених фахівців, наявності високоточного діагностичного обладнання та приділенню максимальної уваги кожному пацієнту. Приймає лікар: Прокопчук Алексей Анатольевич
  • Консультація лікаря - гастроентеролога 700
  • Повторна консультація лікаря - гастроентеролога 600
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10
м.Левобережная 7 2 м.Дарница 16 10 м.Гидропарк 26 5
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Нова" використовує широкий діапазон діагностичних і терапевтичних послуг для виявлення і лікування різних захворювань. Провідні напрямки роботи медцентру: акушерство і гінекологія, педіатрія, терапія, кардіологія, гастроентерологія, урологія, проктологія, ендокринологія, хірургія, дерматокосметологія і отоларингологія. У центрі працюють висококваліфіковані фахівці, кандидати медичних наук.
  • Консультація гастроентеролога 600
  • Консультація гастроентеролога (провідний спеціаліст) 850
Київ вул. Алма-Атинська, 39 А , Ліски
м.Черниговская 49 11 м.Лесная 59 12 м.Дарница 60 17
Клініка BABY LUCK (БЕБІ ЛАК) в Києві — багатопрофільний медичний центр, що надає широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг для дорослих і дітей. Основні напрямки роботи установи: ультразвукова діагностика, кардіологія, гастроентерологія, дерматологія, неврологія, педіатрія, терапія і хірургія. У клініці також можна пройти курс масажу, записатися на прийом до уролога, офтальмолога, ортопеда або отоларинголога.
  • Консультація гастроентеролога (дитячий) 650
  • Повторна консультація дитячого гастроентеролога протягом 2-х тижнів в рамках одного захворювання 400