Сторінка 2. Фторування зубів в Києві

Знайдена 101 клініка

Юля
Ставили пломбу у Галушки Оксаны ребенку, было быстро, комфортно и профессионально
Євгеній
Хороший, досвідчений лікар. Не так давно потрапила до нього на прийом. Порадили мені його, друзі, які вже вирішили свою проблему. І розповіли мені про компетентність цього лікаря. І дійсно, лікар виявився професійним. Рекомендую!
Юля
Чудовий спеціаліст! Знаю його уже тривалий час. Постійно консультує мене з приводу моєї проблеми. Прийом хороший, лікар ввічливий. Детально оглядає, та дає слушні поради. Мені все подобається. Вже давно рекомендую його.
02.03.2017
Дуже професійний стоматолог. Неодноразово була у неї на прийомі. Дуже добре знає свою справу, на всі питання відповідає швидко, та з розумінням того що говорить. Таких спеціалістів як Аліна Сергіївна, ще треба пошукати. Рекомендую!
Київ пр. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24, секція 10
м.Минская 16 5 м.Оболонь 23 7 м.Героев Днепра 28 8
Eurodental - це багатопрофільний стоматологічний заклад, в якому надаються такі послуги, як видалення зубів мудрості, імплантація, ортодонтія, ортопедія та протезування зубів, терапевтична та хірургічна стоматологія. Для встановлення точного діагнозу та проведення точного лікування, в клініці працюють: гнатолог, імплатолог, хірург, ортодонт, пародонтолог, терапевт, ендодонтист, стоматолог-ортопед, дитячий стоматолог. Лікарі використовують найсучасніші прилади діагностики, такі як: мікроскоп, кандіолограф, 3D комп’ютерна томографія, штучний інтелект та багато іншого.
  • Фторування (1зуб) Біфлюорід 12, діти 250
м.Позняки 7 2 м.Харьковская 11 4
  • Глибоке фторування зубів (один зуб) 175
Київ вул. Чистяківська, 2 А
м.Святошин 4 3 м.Нивки 13 9
Спеціалізований медичний центр "Доктор Зуб" займається вирішенням багатьох стоматологічних проблем. Пріоритетний напрямок клініки — дитяча стоматологія.
  • Глибоке фторування емаль-герметизуючим ліквідом 2 щелепи 2 000
  • Глибоке фторування емаль-герметизуючим ліквідом 1 зуб 500
Київ б-р Марії Приймаченко, 6
м.Зверинецкая 7 7 м.Печерская 13 4
Стоматологічна клініка «Вікторія Дент» спеціалізується на всіх видах лікування зубів, захворювань ясен. У клініці використовуються сучасні високотехнологічні методики, якісні матеріали, європейські стандарти. Серед стоматологів ортодонти, терапевти, хірурги, ортопеди, імплантології, дитячі фахівці.
  • Фторування зубів 1 шт. дитині 25
Київ пр-т Академіка Палладіна, 20
м.Академгородок 8 4 м.Житомирская 14 7
Роса Дент — це ультрасучасна стоматологія, що надає комплексні послуги з терапії захворювань ротової порожнини і зубів. Сучасне технічне оснащення дозволяє отримати максимально достовірний результат і на підставі діагностичних заходів визначити схему лікування.
  • Глибоке фторування 1-го зуба 150
  • Глибоке фторування зубного ряду 500
Київ вул. Костянтинівська, 22/17а
м.Контрактовая площадь 4 5 м.Тараса Шевченко 10 6 м.Лукьяновская 34 25
Клініка провідної сімейної стоматології «Аванто» у Києві працює з 1993 року. Професійний колектив у своїй роботі використовує тільки високотехнологічне обладнання, якісні сертифіковані матеріали. На будь-яку виконану роботу фахівці надають 3 роки гарантії. Індивідуальний підхід, безпека і безболісність лікування, робота з клієнтами страхових компаній, постійно діючі знижки та акції - відмінні особливості роботи «Аванто».
Київ вул. Старонаводницька, 13
м.Печерская 7 1 м.Дворец Украина 31 15 м.Днепр 39 7
Стоматологічна клініка Аванто у Печерську працює на засадах сімейної медицини. Центр пропонує сучасні стоматологічні послуги з використанням ультрасучасного обладнання та якісних матеріалів. «Ivoclar», «Bredent», «Heraeus», «Kulzer», «Renfert», «KaVo», «Saratoga», «Shick» — обладнання, яке застосовується в естетичній стоматології.
  • Глибоке фторування зубів от 250
Київ вул. Василия Тютюнника, 37/1 ("Престиж Хол")
м.Дворец Украина 6 2 м.Зверинецкая 18 5 м.Печерская 18 7
Київська стоматологічна клініка «Аванто» заснована в 1993 році. За цей час мережа відкрила кілька зручно розташованих філій по всьому Києву. Високоточна своєчасна діагностика дозволяє попереджати серйозні стоматологічні захворювання, а новітнє обладнання та застосування новинок у сфері лазерної, хірургічної, дитячої стоматології робить лікування та інші заходи абсолютно безболісними і максимально комфортними.
6,7
Київ пр-т Перемоги, 5 В
р.Шевченковский
Стоматологічий напрямок клініки Dr.Care Clinic представлений всіма основними напрямками стоматології від первинної діагностики на сучасному високоточному томографі ТМ VATECH до проведення складних імплантологічних операцій. Ми маємо найзручніші для роботи з клієнтами крісла Castellini, спеціальна очищувальна система вентиляції, а стерилізаційна кімната оснащена німецьким обладнанням ТМ Melag, що відповідає професійному класу стерилізації інструментів.
  • Фторування зубів (APF-гель) 1 щелепа 300
  • Фторування зубів (реміналізуюча терапія) 300
  • Глибоке фторування тимчасових зубів 700
6,7
Київ бул. Ярослава Гашека, 24
м.Черниговская 37 12 м.Дарница 39 13 м.Харьковская 59 14
Алекс Дентал (Alex Dental) — це стоматологічний центр з передовим технічним оснащенням. Розширений спектр послуг по терапії захворювань ротової порожнини і зубного ряду надається в комфортних умовах. Невелика затишна клініка приймає пацієнтів будь-якого віку. На території стоматологічного центру приймають кваліфіковані фахівці, що є гарантом отримання високоякісних послуг. Приймають лікарі: Цыбак Светлана Игоревна, Григорян Александр Александрович, Титаренко Владислав Николаевич
  • Фторування зубів професійне (1 щелепа) 460
  • Фторування зубів домашнє (з виготовленням кап та гелю) 1 щелепа 1 650