Плазмаферез в Києві (метро Палац спорту)

Можливо, вас цікавлять лікарі гепатологи біля зуп. метро Палац спорту
Плазмаферез (1 процедура) 4600 грн
Знайдена 1 клініка

Завдяки клініці "Мати та Дитина", у нас тепер є наше маленьке чудо! Це вже третя клініка, куди ми приходили за допомогою, і де отримали результат. Безмежно вдячна цій клініці за те маленке диво що я зараз тримаю на руках.
Ельвіра
Здавалося що у наш час чудес не буває, але це не зовсім так! Марта Ігорівна подарували нашій родині диво! Низький уклін усім співробітникам, всього самого найкращого! Безмежно вдячна, за Вашу працю, професіоналізм і наполегливість!
Катерина
Ми з чоловіком давно думали про дітей, але без повного обстеження ніяк не наважувалися. Знайомий лікар порадив клінуку "Мати та дитина". Були приємно здивовані ціною на покет комплесних обстежень, так як розраховували на набагато вищу ціну. Рекомендуємо!
Алена
Ольга Владимировна хороший и человечный врач, благодаря ей жду сейчас двойню! Большое спасибо
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Казиміра Малевича, 83 А , Поділ
м.Дворец спорта
Медичний центр "Мати та дитина" — це сучасна клініка репродуктивного здоров'я, що надає повний комплекс послуг із планування вагітності. Більшість фахівців є членами Європейського товариства з репродукції та ембріології людини (ESHRE), а також Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).
  • Плазмаферез (1 процедура) 4 600
  • Пакет Плазмаферез (комплекс 10 процедур) 39 000
Працює з
Пн: 09:00-16:00 Вт: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00

Плазмаферез в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Ломоносова, 73 В (оф. 59) , Голосієво
м.Голосеевская 40 7 м.Васильковская 17 4 м.Выставочный центр 11 4
Клініка "Надія" спеціалізується на лікування хворих з нефрологічними патологіями. Серед фахівців клініки — кандидати медичних наук.
  • Плазмофорез 3 500
8,2
Київ бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 9 м.Шулявская 30 8
Багатопрофільна клініка «Гіппократ» заснована в 1999 році. Ця приватна установа, стала згодом торговою маркою, однією з перших була акредитована українським Міністерством охорони здоров'я.
  • Празмоліфтинг кистей рук 2 500
  • Плазмаферез 4 868
Пальмира
Київ с. Підгірці, вул. Боровкова, 100
Наркологічна клініка «Пальміра» в Києві - медичний заклад, що спеціалізується на позбавленні пацієнтів від алкогольної та наркотичної залежностей. З пацієнтами працюють кваліфіковані наркологи, психологи і анестезіологи-реабілітологи.
  • Плазмаферез, 1 сеанс 3 700
Многопрофильный наркологический комплекс Ренессанс-Киев
Київ вул. Озерна, 3 , Осокорки
м.Осокорки 14
Кабінет нарколога Царука Євгена надає кваліфіковані послуги у галузі психіатрії та наркології. Спеціаліст у центрі проводить первинний огляд пацієнтів, призначає кваліфіковане лікування. Також проводить реабілітаційну роботу з пацієнтам і їх родичами.
  • Плазмаферез 4 000