Сторінка 7. Клініки в Києві (Дніпровський район)

Знайдено 100 клінік

Сб Нед Цілодобово
Леся
Здавали тест на СOVID для виїзду за кордон 27 червня о 8 ранку. Без черги, без зайвих хвилювань і проблем. Смс про готовність результату прийшла о 16.00. Забрали, задоволені. Нам надали послуги на високому професійному рівні. Хочу подякувати дівчаткам, які працюють в лабораторії за адресою бульвар Перова, 22. Раджу всім берегти свій час, здоров'я і нерви. Звертайтеся за послугами до цієї лабораторії.
Делала КТ на Краковской. Приятный персонал. Качественные обследования. Отзывчивый медперсонал,это важный момент,так как в наше время это редкостью можно назвать. Буду рекомендовать вас своим знакомым и друзьям.
Была с детьми на Краковской. Необходимо было сделать ребёнку панорамный снимок. Пришли с опозданием минут на 20. Переживала, что не примут, но Анастасия приняла нас тут же. Сразу нашла общий язык с ребёнком, он перестал бояться, хотя изначально не хотел идти и боялся. Анастасия с ним поговорила, всё рассказала и обследование прошло отлично. Спасибо Анастасии за позитив и доброжелательность. Мои рекомендации и спасибо за профессионализм специалистов! С Уважением Людмила.
Сергей
Недавно делал обследование на Краковской. Пришёл без записи. Приветливая и приятная в общении девушка Анастасия приняла сразу. Обследование прошло быстро и тут же получил результат. Отличный уровень диагностики и сервис. Рекомендую. Спасибо за консультацию!
Cеть "Новая диагностика"
Київ вул.Петра Запорожця 8
м.Левобережная 49 15 м.Черниговская 47 24
Нова діагностика — це ультрасучасна лабораторія, яка розташувалася на вулиці Петра Запорожця. Клініка надає розширений спектр послуг з досліджень крові та біологічних матеріалів. На території лабораторії працюють кваліфіковані лаборанти, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації та є учасниками наукових конференцій і симпозіумів. Такий підхід дозволяє впроваджувати на практиці нові технології і повністю оптимізувати процес забору крові і проведення аналізів.
Диагностики ЕКО 3D КТ
Київ вул. Краківська, 13 В
м.Черниговская 12 4 м.Дарница 13 5
Діагностичний центр "ЕКО 3D КТ" на Краківській входить до великої мережі медзакладів комп'ютерної томографії, спеціалізується на високотехнологічній діагностиці щелепно-лицьової зони. Візуалізація здійснюється за допомогою новітнього обладнання, що дозволяє виявити навіть незначні зміни носових пазух, кісток черепа, верхньої та нижньої щелепи, внутрішнього вуха.
Your Baby
Київ вул. Харківське шосе, 11
м.Левобережная 9 м.Дарница 11
Приватний медичний центр "Ваша дитина" був організований в 2011 році і спеціалізується на наданні професійної допомоги пацієнтам дитячого віку, послуги: прийом досвідчених лікарів, спостереження за розвитком і станом дитини, імунопрофілактика захворювань (комерційна вакцинація), лабораторна діагностика, проведення алергічних проб.
Здоровый Рух
Київ вул. Євгена Сверстюка, 11 А (оф. 1210)
м.Левобережная 4 9 м.Дарница 20 17
Оздоровчий центр кінезітерапії "Здоровий Рух" — заклад, що спеціалізується на наданні допомоги пацієнтам у галузі фізичної реабілітації без призначення медпрепаратів.
  • Консультація фахівця з кінезіотерапії 350
  • Консультація провідного спеціаліста по кінезіотерапії 600
  • Кінезіотерапія 1 заняття 650
  • Кінезіотерапія 12 занять (35 днів) 4 290
  • Кінезіотерапія 24 заняття (70 днів) 7 990
Київ вул. Ентузіастів, 49 , Русанівка
м.Левобережная 16 7
Медичний центр «МСК» надає ряд послуг, в числі яких діагностика, лікування і профілактика різних захворювань. В установі приймають доктора таких спеціалізацій: педіатр, ортопед, ультразвуковий діагност, отоларинголог, гінеколог, уролог, проктолог, сімейний лікар, терапевт і рентгенолог.
Київ вул. Генерала Жмаченка, 2
м.Дарница 7 2 м.Левобережная 17 4
Спеціалізована клініка «Люменіс» являє собою косметологічний кабінет з широким вибором косметичних і лікувальних послуг. У центрі «Люменіс» фахівці працюють тільки з апаратами останнього технологічного покоління, чим пояснюється високий, якісний ефект.
Київ вул. Миропільська, 3
м.Черниговская 7 1 м.Лесная 20 10 м.Дарница 21 6
Стоматологічна поліклініка "Екодент" на Миропольській створена у 1998 році, спеціалізується на терапії зубного ряду, діагностиці та профілактиці захворювань зубів і ясен.
Київ пр-т Павла Тичини, 22 (каб. 5) , Березняки
м.Левобережная 39 11 м.Дарница 52 10
Профільний медичний центр "Світлана" надає повний обсяг лікувально-діагностичних послуг для жінок в області гінекології. Центр працює з 1993 року, в штаті висококваліфіковані фахівці.
Київ вул. Миропільська, 15 Б
р.Днепровский
Багатопрофільний медичний центр "Юрінмед" надає всебічну медичну допомогу в обстеженні і лікуванні захворювань по 12 різним спеціальностям.
Київ вул. Будівельників, 30
м.Дарница 10 6 м.Черниговская 23 10
Гомеопатична клініка Попових на Будівельників займається лікуванням широкого кола захворювань за допомогою методів традиційної і народної медицини.