ЕКО 3D КТ на Краківській

м.Чернігівська12 4 м.Дарниця13 5
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Діагностичний центр "ЕКО 3D КТ" на Краківській входить до великої мережі медзакладів комп'ютерної томографії, спеціалізується на високотехнологічній діагностиці щелепно-лицьової зони. Візуалізація здійснюється за допомогою новітнього обладнання, що дозволяє виявити навіть незначні зміни носових пазух, кісток черепа, верхньої та нижньої щелепи, внутрішнього вуха.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

ЕКО 3D КТ на Краківській, вартість послуг:

• 3D конусно-променева комп'ютерна томографія верхня щелепа 750
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія нижня щелепа 750
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія верхня та нижня щелепа 950
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія скронево-нижньощелепного суглоба 550
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія кістки черепа 1 350
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія придаткові пазухи носа (ППН) 950
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія скронева кістка (права або ліва) 950
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія лицьовий скелет 1 300
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія сегмент (до 3 зубів) 550
  • 2D Панорамна зонографія ортопантомограма (ОПТГ) (фотопапір) 375
  • 2D Панорамна зонографія рентген скронево-нижньощелепного суглоба 400
  • 2D Панорамна зонографія телерентгенографія (ТРГ) 375
  • 2D Панорамна зонографія верхня та нижня щелепи + скронево-нижньощелепий суглоб (закр. рот) 1 250
  • 2D Панорамна зонографія верхня та нижня щелепи + скронево-нижньощелепий суглоб (відкритий + закритий рот, 2 обстеження) 1 650
  • 2D Панорамна зонографія верхня та нижня щелепи + ортопантомограма 1 060
  • Консультативні висновки лікаря-рентгенолога КТ сегменту (до 3-х зубів) 100
  • Консультативні висновки лікаря-рентгенолога КТ СНЩС (одна сторона) 100
  • Консультативні висновки лікаря-рентгенолога КТ щелепи (одна щелепа) 150
  • Консультативні висновки лікаря-рентгенолога цефалометричний аналіз 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Делала КТ на Краковской. Приятный персонал. Качественные обследования. Отзывчивый медперсонал,это важный момент,так как в наше время это редкостью можно назвать. Буду рекомендовать вас своим знакомым и друзьям.
Была с детьми на Краковской. Необходимо было сделать ребёнку панорамный снимок. Пришли с опозданием минут на 20. Переживала, что не примут, но Анастасия приняла нас тут же. Сразу нашла общий язык с ребёнком, он перестал бояться, хотя изначально не хотел идти и боялся. Анастасия с ним поговорила, всё рассказала и обследование прошло отлично. Спасибо Анастасии за позитив и доброжелательность. Мои рекомендации и спасибо за профессионализм специалистов! С Уважением Людмила.
Сергей
Недавно делал обследование на Краковской. Пришёл без записи. Приветливая и приятная в общении девушка Анастасия приняла сразу. Обследование прошло быстро и тут же получил результат. Отличный уровень диагностики и сервис. Рекомендую. Спасибо за консультацию!
Сергей
Недавно делал обследование на Краковской. Пришёл без записи. Приветливая и приятная в общении девушка Анастасия приняла сразу. Обследование прошло быстро и я тут же получил результат! Отличный уровень диагностики и сервис. Рекомендую, Спасибо за диагностику!
Катерина
22 квітня '18р.
Была на Краковской и делала КТ переднего зуба. Пришла на пол часа раньше ещё до открытия, но очень приятная девушка Ксения приняла меня) Все доступно объяснила, делала очень быстро, аккуратно и внимательно.Спасибо ей ! Буду рекомендовать.
Павел
21 квітня '18р.
Рекомендую - делают все профессионально, аппаратура современная. Качество снимков действительно очень высокое. Если нужен прицельный снимок именно в челюстно-лицевой зоне - считаю, этот центр - лучший вариант.

Зверніть увагу на інші клініки:
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
Герасименко Андрій Іванович — лікар вищої категорії, спеціалізується на психіатрії, психотерапії і наркології. Стаж роботи: 20 років. Проводить очні та дистанційні консультації, при необхідності виїжджає до дому пацієнта.
Київ вул. Павла Усенко, 8 (4 поверх) м.Чернігівська27 7 м.Дарниця45 13
Медичний центр «Експрес-Медікал» проводить амбулаторно-поліклінічний прийом за напрямками: загальна терапія, отоларингологія, неврологія і хірургія. У медцентрі працюють лікарі першої та вищої кваліфікаційної категорії.
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-17:00
Дмитро Шевченко - практикуючий психолог, психотерапевт. Спеціалізується в Когнітивно-Поведінковій Терапії (КПТ) і Терапії Прийняття та Відповідальності - Acceptance and Commitment Therapy (ACT). Диплом Master of psychology 2011 рік, випускник першого потоку ACT Immersion від творця ACT Стівена Хайеса. Проводить консультації в м.Києві та онлайн. Спеціалізується на лікуванні тривожного розладу особистості, панічних атак, ОКР, депресії, безсоння, стресу, фобій, страхів, ревнощів, невпевненості. Проводить індивідуальні консультації.