Пневмомассаж барабанної перетинки в Києві (метро Берестейська) (відкриті по нед. клініки)

Знайдена 1 клініка

Карина
Была у нескольких врачей сразу, все понравилось. Теперь прохожу здесь лечение. Рекомендую.
Юрій
Привітна та доброзичлива. Після того як вона закінчила своє пояснення, лікар сама запитала чи немає у мене питань. Що особливо сподобалося, адже це говорить про те що лікар прагне максимально донести інформацію до пацієнта. Рекомендую!
Эдуард
Спеціаліст ретельно нас оглянула. Поставила діагноз. Призначення доступні за ціною, та ефективні. Приємна, уважна, все показала, розповіла, відповіла на всі питання, які нас цікавили. Просто золото а не лікар. Рекомендую!
Замучили проблемы с кожей на лице. По совету родственников обратилась к Елене Васильевне. Замечательный специалист! Назначила комплекс процедур, поддерживающую терапию. Уже сейчас выгляжу в разы лучше и планирую продолжить лечение у этого прекрасного доктора.
8,2
Київ бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 9 м.Шулявская 30 8
Багатопрофільна клініка «Гіппократ» заснована в 1999 році. Ця приватна установа, стала згодом торговою маркою, однією з перших була акредитована українським Міністерством охорони здоров'я.
  • Пневмомассаж барабанної перетинки (перетинкового утворення) 190

Пневмомассаж барабанної перетинки в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Глибочицька, 40х
м.Лукьяновская 14 6 м.Контрактовая площадь 19 18
Пацієнтам "Оксфорд Медікал" доступні наступні послуги: лікування псоріазу; Комп'ютерна томографія; елос епіляція; лікування головного болю; ведення вагітності; лікування геморою; різні види аналізів; лікування захворювань, що передаються статевим шляхом.
  • Пневмомасаж барабанної перетинки 330
Київ, м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1 (корп. 3)
Клиники слуха "Беттертон"
Київ вул. Андрія Малишка, 2, 1 поверх
м.Дарница 3 1 м.Левобережная 18 6 м.Черниговская 19 6
  • Пневмомасаж барабанної перетинки 150
Київ вул. Солом'янська, 11 А
м.Вокзальная 33 8 м.Дворец Украина 56 14
З моменту створення медичний центр EUROLAB відповідає міжнародним стандартам медичного обслуговування. У його колективі доктора з науковими медичними ступенями, вищої категорії, які здобули освіту і постійно стажуються у провідних вітчизняних та зарубіжних медичних закладах.
  • Пневмомассаж барабанних перетинок 120
9,3
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19
м.Минская 2 1 м.Оболонь 17 6 м.Героев Днепра 14 10
Smart Medical Center — це медичний центр, в якому проводиться точна діагностика і ефективне лікування із застосуванням сучасного обладнання.
  • Пневмомасаж барабанної перетинки (1 сеанс) 300
Київ, просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В