Радіохвильове видалення бородавок в Харкові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Радіохвильове видалення бородавок «Милнер-Медикал (Milner-Mediсal), медицинский центр» 795 грн
Радіохвильове видалення бородавок «ОН Клиник (ON Clinic), медицинский центр на Героев Труда» 650 грн
Знайдено 6 клінік

После длительных поисков действительно хорошего и знающего гинеколога, я всё-таки нашла своего! С уверенностью рекомендую Кубышкину Викторию Владимировну! Очень компетентная, опытная, положительная, внимательная и небезразличная врач! Всё доходчиво объясняет, поддерживает и всегда подбодрит! Сразу чувствуется, что человек работает по призванию. Спасибо огромное, Виктория Владимировна.
Огромная благодарность дерматологу-трихологу Шмельковой Екатерине Сергеевне!!! Обратилась с очень сильным выпадением волос после перенесенной инфекции. Доктор назначила обследование, а потом назначила лечение и дала рекомендации по уходу. После первого же сеанса мезотерапии выпадение волос прекратилось!!! В это трудно поверить, но это ФАКТ! Сейчас закончила первый курс: мезотерапия в чередовании с плазмотерапией. Далее буду продолжать с надеждой на восстановление. Очень рада, что попала к грамотному и внимательному специалисту, а еще и очень человечному. Психологическая поддержка и настрой тоже были важны!
05.03.2017
Дуже задоволена прийомом. Чудовий лікар, дуже людяна, я дуже задоволена. Мені її порадила подруга, яка раніше лікувалася у неї. Вона нічого зайвого не призначає, все по суті та по справі. Буду приходити ще, та рекомендувати усім знайомим.
Эльмира
Велике спасибі, Вікторії Володимирівні за хорошу консультацію! Лікар дуже уважна, знає свою справу, хороший, кваліфікований фахівець! Я залишилася дуже задоволеною! Безперечно прийду на повторний прийом. Рекомендую спеціаліста!
8,6
Харків вул. Героїв Праці, 14
м.Героев Труда 4 1 м.Студенческая 11 3
Медичний центр «Лінія життя» позіціонується як мініполіклініка. В ньому проводяться як діагностичні, так і лікувальні процедури.
7,8
Медичний центр шкіри і терапії Milner-Mediсal більше 20 років спеціалізується в області виявлення і видалення шкірних новоутворень і меланоми.
6,3
Харків вул. Бакуліна, 4 (3-й поверх)
м.Научная 7 2 м.Ботанический сад 17 5
Медичний центр «Екомед» існує з 1997 року. Клініка є багатопрофільною. У ній налічується близько двадцяти спеціалізацій. «Екомед» має сертифікацію за стандартом ISO 9001:2008.
Харків вул. Бакуліна, 4, пов. 4, каб. 428
м.Научная 6 4 м.Госпром 19 6 м.Университет 22 6
Лікувально-діагностичний кабінет дерматовенерології, онкодерматології та косметології лікаря Маргарит П. І. надає допомогу пацієнтам, які потребують діагностики та лікування шкірних і венеричних захворювань. Лікар систематично підвищує кваліфікацію на тематичних курсах за спеціальністю, бере участь в міжнародних конференціях і семінарах, в роботі використовує сучасні та традиційні методики.
Працює з
Пн: 15:00-19:00 Вт: 10:00-15:00 Ср: 15:00-19:00 Чт: 10:00-13:00 Пт: 15:00-19:00 Сб: 10:00-13:00
4,3
Багатопрофільний діагностичний медичний центр "Велкам" надає послуги населенню по 7 основними напрямками: гінекологія, дерматологія, венерологія, урологія, стоматологія, кардіологія і отоларингологія.
4,3
Харків пр-т Науки, 12 (пр-т Леніна)
м.Научная 7 3 м.Ботанический сад 12 7
Медичний центр широкого профілю "Велкам" пропонує населенню послуги з діагностики різного роду захворювань, віддаючи перевагу гінекології, венерології, дерматології, урології, стоматології, отоларингології та кардіології.