Лазерне видалення фіброми в Харкові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
II кат. (М) Видалення мягкотканних утворень (невус, ліпома, атерома, дермоїдна кіста, гемангіома, фіброма, лімфангіома і ін.) 4000 грн
Знайдено 2 клініки

Шушпанов Давід Максимович
Дуже добре
Юліана
Хороший, відповідальний спеціаліст. Не так давно консультувала мою дитину з приводу однієї проблеми. Все грамотно зробила, оглянула, порекомендувала лікування. Все пройшло на найвищому рівні! Лікування допомогло. Рекомендую!
Каріна
Справжній фахівець! Приходили з донькою до Лариси Анатолівни на консультацію. Все сподобалося, лікар професійно все зробила. Детально прокоментувала діагноз, та розповіла про стратегію вирішення проблеми. Усім задоволена. Рекомендую!
Сергей
Дуже професійний спеціаліст. Одного разу, нам довелося потрапити до нього на лікування. Хочу зізнатися, що усім задоволена. Лікар добрий та професійний. Маніпуляції проводить без болю. Дитині також сподобався. Рекомендую!
8,2
Центр дитячої хірургії та урології "Беатріс" спеціалізується на дитячому здоров'ї в багатьох областях. Надає послуги діагностики, консультації та інші послуги лікування кваліфікованими фахівцями урологами, хірургами, стоматологами.
  • II кат. (М) Видалення мягкотканних утворень (невус, ліпома, атерома, дермоїдна кіста, гемангіома, фіброма, лімфангіома і ін.) 4 000
Харків вул. Бакуліна, 4, пов. 4, каб. 428
м.Научная 6 4 м.Госпром 19 6 м.Университет 22 6
Лікувально-діагностичний кабінет дерматовенерології, онкодерматології та косметології лікаря Маргарит П. І. надає допомогу пацієнтам, які потребують діагностики та лікування шкірних і венеричних захворювань. Лікар систематично підвищує кваліфікацію на тематичних курсах за спеціальністю, бере участь в міжнародних конференціях і семінарах, в роботі використовує сучасні та традиційні методики.
Працює з
Пн: 15:00-19:00 Вт: 10:00-15:00 Ср: 15:00-19:00 Чт: 10:00-13:00 Пт: 15:00-19:00 Сб: 10:00-13:00