Клініки психотерапії в Харкові (метро Захисників України)

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти біля зуп. метро Захисників України
Консультація психотерапевта 300 грн
Знайдено 3 клініки

Михаил
Хороший наркологический центр, программы реабилитации действительно действенные. Врачи всегда вежливые.
Я в первую очередь мать и мне жалко видеть, как погибает мой сын. Здесь проходим лечение и возлагаем на этот центр большие надежды.
Как хорошо, что в центре можно записаться к психотерапевту. У меня муж тут проходит лечение. Очень тяжело и морально и физически.
Вика
Хочу поделиться своими эмоциями от консультации у психотерапевта. После приема действительно легче жить и воспринимать информацию. Спасибо за терпение.
Харків вул. Миколи Міхновського, 59
м.Спортивная 13 4 м.Проспект Гагарина 13 5 м.Защитников Украины 16 8
Спеціалізований медичний центр «Ладо» займається діагностикою та терапією дітей з різними особливостями розвитку. З дітьми працюють досвідчені професіонали: логопеди і сенсорні терапевти.
Медичний центр БЛАГО - це сучасна клініка, що спеціалізується на наданні комплексної допомоги залежним людям. На території центру проводиться терапія алкогольної і наркотичної залежності будь-якого ступеня тяжкості. Клініка тісно взаємодіє з лікувальними установами інших профілів, включаючи наркологічні реабілітаційні центри. Це означає, що пацієнти отримують комплексну допомогу.
4,3
Харків наб. Сабурівська, 5
м.Защитников Украины 19 7 м.Метростроителей 25 8 м.Спортивная 26 7
Спеціалізована установа "Азимут" займаються гештальт-терапією і нормалізацією психічного здоров'я людини. У центрі працюють фахівці високого профілю.