Сторінка 2. Клініки наркології в Харкові

4,0
Знайдено 18 клінік

Аноним
Спасибо огромное за предоставленную помощь. Врач Гапонов В.В.-врач с большой буквы. Услуги на высшем уровне.
Аноним
Самым важным для меня была анонимность по некоторым причинам, мне её предоставили, за что я очень благодарен. Медицинские сопровождение высококлассное. Два в одном, так сказать, рекомендую
Сніжана
Був депресивний невроз. Здивована що лікар не прив'язує до себе хворих, а при покращенні стану рекомендує збільшувати інтервали між відвідинами. Для зміцнення в собі власних силах. Професіоналізмом лікаря залишилася задоволена.
Анжела
Приємне відношення до пацієнта і доступне лікування. Рекомендую. Півроку тому лікувалися у лікаря. У мене з'явився невроз, панічні атаки. Лікар дуже допоміг, всім залишився задоволений. Зараз почуваю себе значно краще. Рекомендую!
Харків вул. Кооперативна, 5
м.Площадь Конституции 7 5
Медичний центр здоров'я та краси «Благо» надає допомогу пацієнтам з алкогольною та наркотичною залежностями. Клініка працює в тісному контакті з лікувальними установами іншого профілю, а також з наркологічними реабілітаційними центрами. Приймає лікар: Поминова Вита Александровна
Харків с. Клугино-Башкировка, вул. Лесна, 80
Центр психологічної реабілітації для залежних "Метод" надає допомогу пацієнтам з різними залежностями (алкогольної, наркотичної). Лікарі медичного центру також займаються лікуванням ігроманії. Приймають лікарі: Киосев Алексей Викторович, Скобелев Владимир Александрович
Благодар
Харків пл. Конституції, 1
м.Площадь Конституции 4 1 м.Исторический музей 6 3
Медичний психотерапевтичний центр "Благодар" в Харкові - одна з кращих клінік, яка спеціалізується на наданні допомоги пацієнтам з ожирінням, алкогольної та ігрової залежностями.
Спеціалізована установа "Приватний кабінет нарколога доктора Ананьєва В. І" займається рятуванням від різних залежностей людини. Лікар кабінету веде активну наукову роботу.
Харків вул. Вишнева, 56
р.Слободской
Платформа тверезості, наркологічна клініка у Харкові — сучасний медичний заклад, що надає допомогу пацієнтам з наркотичною та алкогольною залежностями. У клініці також можна пройти курс лікування від ігрової залежності.
Харків вул. Сумська, 77/79
м.Университет 17 8 м.Научная 23 7
Спеціалізована клініка "Наркологічний центр Артамонова" - це установа, профілем якого є позбавлення від різних залежностей і психічних проблем людини.
Працює з
Пн: 15:00-16:00 Вт: 08:00-21:00 Ср: 15:00-16:00 Чт: 08:00-21:00 Пт: 15:00-16:00 Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
4,3
Наркологічна клініка «Авіценна» була заснована в 1991 році. Спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні наркотичної, ігровий, нікотинової та алкогольної залежностей, а також реабілітацією пацієнтів.
Харків вул. Барбюса, 6
м.Университет 10 5
Наркологічний центр доктора Чуєва Ю.Ф. спеціалізується на позбавленні від різного роду залежностей, таких як алкоголь, наркотики, тютюн, ігроманія.