Лікування карієсу в Харкові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Лікування карієсу «Стоматологическая клиника Доктора Мезенцева» 400 грн
Лікування карієсу «Надежда, стоматология» 700 грн
Лікування карієсу «Мастер Мед на Харьковских Дивизий» 1570 грн
Знайдено 13 клінік

Антон
Ван-хальская Оксана Анатольевна очень хороший специалист И когда я позвонил к ней на рабочий номер у вне рабочее время трубку поднял администратор я кое-что наговорил я ошибался Прошу меня простить Она очень хороший специалист Простите что я там наговорил она грамотно подошла до сути я просто сразу это не понял она хороший специалист
Дригайло Мар’яна Костянтинівна
все ок
Легкоступ Анастасія Євгенівна
Обслуговування супер . Лікарі знають своє діло.
Собур Наталія Олексіївна
Була на прийомі у лікаря ендокринолога Шарафутдінової С.М. Отримала первісну диагностику і поради для подальшого диагностування. Прийомом лікаря задоволена.
Харків вул. Академіка Павлова 158
м.Героев Труда 6 3
Лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ почав роботу в 1997 році, пропонує повний спектр медичних послуг, в його складі поліклініка амбулаторного прийому пацієнтів, лабораторія та сучасний діагностичний центр. Для діагностики та лікування пацієнтів використовуються різноманітні високотехнологічні методи:
8,6
Харків вул. Державінська, 38
м.Метростроителей 5 1 м.Спортивная 7 1
Спеціалізована установа "Центр здоров'я доктора Артемчука" почала функціонувати в такому статусі з 1990 року. У центрі роботу ведуть доктора високого рівня, кандидати та доктор медичних наук, серед них - академік, автор наукових праць і винаходів Артемчук А. Ф.
7,2
Харків Салтівське ш., 244
м.Армейская 47 11 м.Академика Павлова 49 11
Стоматологія SVDent – це сучасна стоматологія у місті Харків для всієї родини. У нас лікуються цілі покоління родин. Нам вже 25 років. Наша ціль – це допомога людям. Ми охоплюємо увесь спектр стоматологічних послуг: починаючи з огляду і закінчуючи складним хірургічними операціями. У нас працюють стоматологи усіх напрямків: терапевти, ортопеди, гігієністи, хірурги, імплантологи, ендодонтисти, ортодонти, пар одонтологи. Приймають лікарі: Бут Дмитрий Юрьевич, Галич Карина Геннадиевна
Працює з
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Нд: 09:00-18:00
5,3
Харків вул. Валентинвская, 13
м.Студенческая 6 3 м.Героев Труда 18 6
Стоматологічний центр "Ваш Стоматолог" — це спеціалізована клініка, яка надає комплекс послуг у лікуванні зубного ряду. Перше установа почала функціонувати ще в 1998 році. Фахівцями центру в практику активно впроваджуються постулати американської стоматології. Приймає лікар: Онищенко Светлана Евгеньевна
Харків вул. Слов'янська, 8
м.Южный вокзал 1 1 м.Центральный рынок 13 4
Стоматологічна клініка Доктора Мезенцева надає повний спектр послуг від дитячої до реконструктивної стоматології похилого віку, з вирішенням складних та спірних клінічних ситуацій. Незалежна експертиза результатів лікування в інших клініках із юридичною підтримкою. Приймають лікарі: Кикоян Анна Оганесовна, Компаниец Наталья Викторовна, Ковтун Алексей Валерьевич
Харків вул. Гвардійців-Широнінців, 60
м.Героев Труда 19 5 м.Студенческая 29 7
Спеціалізована клініка "Надія" веде стоматологічний прийом для членів усієї родини. Особлива увага приділяється дитячої стоматології.
4,3
Багатопрофільний діагностичний медичний центр "Велкам" надає послуги населенню по 7 основними напрямками: гінекологія, дерматологія, венерологія, урологія, стоматологія, кардіологія і отоларингологія.
Харків вул. Культури, 26
м.Научная 4 1 м.Госпром 13 3 м.Университет 16 4
Багатопрофільний стоматологічний центр "Silk" забезпечує європейський рівень обслуговування в стоматології. Лікарі застосовують у своїй практиці унікальні методики.
4,3
Харків пр-т Науки, 12 (пр-т Леніна)
м.Научная 7 3 м.Ботанический сад 12 7
Медичний центр широкого профілю "Велкам" пропонує населенню послуги з діагностики різного роду захворювань, віддаючи перевагу гінекології, венерології, дерматології, урології, стоматології, отоларингології та кардіології.