Сторінка 5. Клініки в Харкові (Київський район)

4,0
Знайдено 65 клінік

Сб Нед Цілодобово
Алина
Мой детский страх пауков перерос в настоящую фобию, и я решила, что с этим нужно бороться. Обратилась к Алексею Викторовичу и уже через несколько сеансов я стала проще к паукам относиться. А теперь фобии нет совсем. Кострикин – профессионал, рекомендую обращаться.
Яна
Никогда не обращала внимания на свою излишнюю тревожность, хотя она беспокоила меня постоянно. Потом все-таки обратилась к Алексею Викторовичу и он смог мне помочь. После курса психотерапии я опять смогла почувствовать себя легко, без лишних мыслей. Спасибо!
Вита
Алексей Кострыкин сделал из меня уравновешенного человека. Раньше я была очень вспыльчивая и не прислушивалась к советам окружающих людей. Конечно, в большинстве случаев я делала этим только себе хуже. Теперь я стараюсь следовать его рекомендациям и менять жизнь к лучшему. Спасибо.
Катерина
Чтобы избавиться от своих комплексов, я решила проконсультироваться с психотерапевтом. Врач на приеме внимательно выслушал меня и дал рекомендации, какие я должна была соблюдать дома. Также он расписал график занятий. Уже через месяц я была другим человеком (как сказали мне родители и друзья). Вот это профессионал!
Харків пл. Конституції 21/2 (вхід з вулиці Римарській)
м.Исторический музей 1 1 м.Площадь Конституции 3 2 м.Архитектора Бекетова 14 7
Спеціалізована клініка "Регіональний центр хребта і суглобів" займається лікувальною і відновної терапією при різних суглобових і хребетних патологіях.
Харків вул. Пушкінська, 68
м.Пушкинская 4 1
Харків вул. Мироносицька, 64
м.Университет 9 3 м.Пушкинская 13 4 м.Научная 18 4
Психолог Пронь Артем Олексійович надає широкий спектр психологічних послуг для дорослих і дітей. У своїй роботі фахівець застосовує сучасні методики і техніки лікування.
Багатопрофільний медичний центр «Інститут здоров'я» займається діагностикою, лікуванням і профілактикою хвороб скелета, сечостатевої системи, шкірних покривів. Фахівцями клініки розроблені унікальні методики лікування різних органів і систем.
Харків вул. Чернишевська, 42
м.Университет 6 4 м.Пушкинская 10 11
Школа правильной речи «Риторика» на Чернышевской специализируется на предоставлении широкого перечня услуг для детей и взрослых по следующим направлениям: логопедия, психология и психотерапия.
Харків вул. Ярослава Мудрого, 30а (вул. Петровського)
м.Пушкинская 1 2 м.Архитектора Бекетова 13 7 м.Университет 18 8
Харьківська клініка «Оксфорд Медікал» є многопрофільною та спеціалізується на безпечних малоінвазивних методах лікування. Медичний центр складається з кількох відділень: флебологічного, відділення естетичної медицини та спеціалізованого відділення по боротьбі з алкогольною та нікотиновою залежністю.
4,3
Багатопрофільний діагностичний медичний центр "Велкам" надає послуги населенню по 7 основними напрямками: гінекологія, дерматологія, венерологія, урологія, стоматологія, кардіологія і отоларингологія.
4,3
Харків пл. Конституції, 1 (Палац Праці, під'їзд №6, офіс №62-01)
м.Площадь Конституции 2 2 м.Исторический музей 9 6
Спеціалізована клініка "Інститут сімейної психології та консультування" займається формуванням культури психологічних взаємин. Центр почав функціонувати в 2013 році.
4,3
Спеціалізована клініка "Інститут Гіалуаль" - це медичний заклад, в якому проводяться дослідження, розробки і застосування новацій для підтримки краси та молодості всього тіла.
Харків пров. Івана Дубового, 9 в, 5 поверх, офіс 1
м.Площадь Конституции 10 4
Спеціалізоване установа "Харківський Інститут Гештальт і психодрами" займається нормалізацією психічного здоров'я людини та проведенням різних тренінгів і консультуванням. Почав функціонувати в 2013 році. Фахівці установи проходили навчання за кордоном.