Лікування неврозів в Харкові (метро Історичний музей)

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти біля зуп. метро Історичний музей
Знайдено 4 клініки

Олександра
Дуже дякую за допомогу!!! За одну консультацiiю мене вернули до життя!!!Дуже дякую, та усiм рекомендую звертатись до Кулiш Н. А. Це дiйсно професiонал з велико i лiтери.
Алена
Благодарю , Наталья . Дочка- подросток , уже после первой встречи , поверила в себя , ушли уныние и депрессия. Я понимаю , что чудес не бывает и нам предстоит еще работа с вами , но мы увидели , как говориться , "свет в конце туннеля ".Спасибо и до встреч.
Катя
С дества заикаюсь. Все вокруг советовали выбивать клин клином и идти на сцену, но у меня паническая боязнь! Родители нашли эту клинику и я решила попробовать. Результат превзошел все ожидания. Защитила бакалавра, сама, перед огромной аудиторией практически не запинаясь!
Надежда
Отличный доктор и человек. Собраюсь продолжать разбираться со своими проблемами именно тут.
Харків вул. Гаршина, 9. 1 пов. ТЦ Яблуко
м.Исторический музей 3 2 м.Площадь Конституции 4 3
Приватний кабінет психолога Куліш Наталії дає клієнтам можливість розібратися в життєвих труднощах, відновити психологічне здоров'я і віру в себе. Прийом здійснює практикуючий психолог, кваліфікований фахівець.
Риторика
Медичний центр спеціалізованого типу "Риторика" - це установа, яка займається правильним розвитком мови дитини і усуває порушення у мовленні. У центрі працюють лікарі кількох профільних спеціальностей.
Спеціалізована установа "Приватний кабінет нарколога доктора Ананьєва В. І" займається рятуванням від різних залежностей людини. Лікар кабінету веде активну наукову роботу.
4,3
Харків пл. Конституції, 1 (Палац Праці, під'їзд №6, офіс №62-01)
м.Площадь Конституции 2 2 м.Исторический музей 9 6
Спеціалізована клініка "Інститут сімейної психології та консультування" займається формуванням культури психологічних взаємин. Центр почав функціонувати в 2013 році.