Сторінка 4. Клініки гінекології в Харкові

Знайдено 62 клініки

Иван
Дуже дякую медсестрам з лабораторії забору крові,супер таких спеціалістів незустрічав(до цього часу боявся коли беруть кров).Дякую.
Хочу выразить свою благодарность хирургу Новикову Е. А. за высокий профессионализм, за корректность и чуткость. Этих качеств так нехватает нашим врачам. Спасибо Вам большое
Анатолій
В загалі природньо дякувати за будь-яке добре слово чи добру дію. Тож якою має бути наша подяка, коли професійно досвідчений лікар чудово робить свою справу та звільняє пацієнта від постійного остраху болісних страждань та навіть неминучого кінця (якщо хвороба прогресуватиме). Саме це зробив для мене першокласний хірург, професор Валерій Анатолійович Вовк. Звичайно, я не мав сумнівів, що він бездоганно зробить операцію. Проте не був я певен, що в своєму віці вповні витримаю непросту порожнинну операцію та не зіпсую гарну справу професіонала. Та все пройшло гаразд, навіть післяопераційний період. Окремої вдячності заслуговує Вікторія Олегівна Попова, забезпечівши надійну спінальну анестезію. Так саме узгоджені дії медичного персонала в палаті інтенсивної терапії гарантували невпинний процес мого одужання (зі всієї команди запам'ятав лише ім'я Гульнари Сердюк). Треба також відзначити загальний професіоналізм та людяну атмосферу клініки Рішон на всіх рівнях її роботи. Все це дає підстави рекомендувати клініку для надійного та психологічно комфортного лікування в нашому рідному місті.
Трегуб Елена
Огромная благодарность всем работникам Центра! Счастья, здоровья, удачи! Так держать!!! Трегуб Елена ,г.Светлодарск.
5,2
Харків вул. Піщана,11
м.Госпром 16 10 м.Центральный рынок 18 10 м.Университет 20 10
Медичний центр Рішон - сучасна клініка, яка надає пацієнтам широкий спектр лікувально-діагностичних послуг. Установа працює за такими напрямками: сімейна медицина, педіатрія, отоларингологія, гінекологія, кардіологія, неврологія, хірургія, гастроентерологія, проктологія, офтальмологія, дерматологія, алергологія, урологія та пульмонологія.
Харків вул. Серпова, 4 В
м.Научная 7 2 м.Госпром 22 6 м.Университет 23 7
Медичний центр нового покоління "NV clinic" пропонує широкий спектр послуг, консультації висококваліфікованих фахівців, проведення УЗД діагностики. Особливість клініки — сімейна спрямованість і професіоналізм. Приймають лікарі: Бутолина Ирина Борисовна, Звягина Наталья Юрьевна
Медичний оздоровчий центр "Інстинкт Сонця" пропонує комплексні програми з лікування і загального оздоровлення організму, підібрані індивідуально з урахуванням діагнозу та індивідуальних особливостей організму. У центрі працюють досвідчені фахівці: уролог, дерматовенеролог, отоларинголог, гінеколог, терапевт. Приймають лікарі: Лоскутов Владимир Николаевич, Романова Елена Петровна
У кабінеті дерматовенеролога клініки «Дерматологія плюс» проводиться лабораторна діагностика та комплексне лікування різних венеричних і шкірних захворювань. Також виконуються косметологічні маніпуляції.
Медичний центр "Здоров'я жінки" - клініка, що надає послуги за наступними напрямками: ультразвукова та функціональна діагностика, лабораторні аналізи, гінекологія, маммология, хірургія, пластична хірургія і дерматологія.
Харків пр-т Гагаріна, 38б
м.Проспект Гагарина 7 1 м.Спортивная 19 6
Спеціалізований центр «ART CLINIC» - це клініка репродуктивної медицини. В медичному закладі працюють провідні фахівці з успішним стажем роботи та неодноразовим стажуванням за кордоном. Це лікарі-гінекологи, репродуктологи, андрологи, ембріологи та біологи.
Акушерсько-гінекологічний кабінет спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні гінекологічних захворювань. Прийом здійснює лікар вищої категорії з 20-ти річним стажем, кандидат медичних наук Грабар Валерія Володимирівна. Стаціонарне лікування акушерських та гінекологічних хворих проводиться в пологовому будинку №2. Приймає лікар: Грабарь Валерия Владимировна
Харків вул. Данилевського, 15
м.Научная 9 4 м.Госпром 10 4 м.Университет 11 6
Спеціалізований медичний центр "Європейська дерматологія", заснований в 2008 році, надає населенню кваліфіковану допомогу в діагностиці та лікуванні захворювань шкіри та інфекцій, що передаються статевим шляхом.
Харків пров. Балакірєва, 5
р.Шевченковский
Широкопрофільна клініка "Телемедичні системи" з 2005 року надає пацієнтам допомогу в діагностиці та лікуванні захворювань за 18 напрямами. Персонал клініки складають 18 лікарів, 11 з яких мають вищу категорію.
Харків вул. Бобруйська, 2 Б
м.Барабашова 20
Клініка Лазер Медікал спеціалізується на лікуванні різних захворювань за допомогою ультрасучасних лазерних технологій. Основні напрямки роботи клініки: андрологія, гінекологія, косметологія, дерматологія, проктологія, маммология, терапія, флебологія, урологія та хірургія. У медичному закладі можна записатися на ультразвукову діагностику та здати всі необхідні аналізи.