Видалення сторонніх тіл з піхви в Харкові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Видалення сторонніх тіл порожнини матки 7900 грн
Знайдено 5 клінік

Зельман Елизавета Сергеевна
Я была на приеме у уролога -Анатолия Валентиновича. Были большие проблемы с почками и мочевым пузырем. Благодаря Анатолию Валентиновичу, забыла о своей болезни. Отличное обслуживание,приятные врачи, которые действительно хотят помочь человеку.
Хочу выразить благодарность гинекологу Ираде Юсифовне,были проблемы с женским здоровьем.Вылечилась чувствую себя отлично,отдельную благодарность клинике ^Аремит^ которая находится рядом с моим домиком
Я была у Ирады Юсифовны, очень внимательная, добрая, отзывчивая, мне помогла , рекомендую лучший гинеколог
Была на приёме у гинеколога Костюк, довольна доктором. Очень внимательная и ответственная врач.
8,3
Харків вул. Полтавский Шлях, 115
м.Холодная гора 10 3 м.Южный вокзал 30 6
Клініка «АРЕМ» - медичний центр, який надає послуги з вісімнадцяти медичних напрямків. В установі ведуть прийом лікарі вищої категорії.
  • Видалення сторонніх тіл порожнини матки 7 900
Харків вул. Шевченко, 142
м.Госпром 5 м.Университет 5 м.Пушкинская 10
Медичний центр "Сімейна консультація" - багатопрофільна клініка, яка надає пацієнтам широкий спектр лабораторно-діагностичних послуг, відповідних найсуворішим стандартам сфери охорони здоров'я. Штат медичного центру - висококваліфіковані фахівці різного профілю з великим досвідом клінічної діяльності.
  • Видалення чужорідного тіла у гінекології 200
5,5
Харків вул. Дарвіна 8/10 (міська студенська лікарня)
м.Архитектора Бекетова 3 1 м.Пушкинская 12 4
Європейський Радіологічний Центр на Дарвіна — це філія мережі діагностичних центрів, яка була створена в 2010 році за підтримки словацької компанії. До основних переваг центру відноситься висока кваліфікація фахівців і сучасне обладнання, що дозволяє провести УЗД, комп'ютерну, магнітно-резонансну томографію.
5,3
Доктор (DOCTOR) - це медичний центр, що спеціалізується на комплексній діагностиці та лікуванні захворювань загального профілю. Колектив кваліфікованих лікарів гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всі дії виконуються на професійному рівні. Прийом ведеться за попереднім записом до фахівців будь-якого профілю.
5,2
Многопрофільний медичний центр «Панацея ХХІ век» вже більше 15 років займається діагностикою, терапією та хірургічним лікуванням різноманітних захворювань. Центр має ряд міжнародних та державних сертифікатів.
Працює з