Сторінка 2. Клініки дерматології в Харкові

Знайдено 55 клінік

Была на приёме у гинеколога Костюк, довольна доктором. Очень внимательная и ответственная врач.
Руслана
Дуже сподобалося уважність лікаря, глибоке розуміння проблеми. З питання з яким я звернулася, вже зверталася не до одного фахівця, і приємно те, що від Світлани Володимирівни я вийшла з упевненістю, що мою проблему можна вирішити! Дякую!
Світлана
Все було чудово, нам дуже сподобалося. У доктора ми спостерігаємо давно. Лікар завжди дає об'єктивну думку, дає хороші рекомендації на що потрібно звернути увагу. Ми дуже задоволені. У майбутньому за необхідності будемо звертатися.
Сабина Видадиевна, самый добрый врач и замечательный человек ❤️ На обследование нашли патологию,лечили медикаментозно,но положительного эффекта не было,сделали операцию и сохранили репродуктивную функцию
7,8
Медичний центр шкіри і терапії Milner-Mediсal більше 20 років спеціалізується в області виявлення і видалення шкірних новоутворень і меланоми. Приймають лікарі: Овчаренко Любовь Васильевна, Татузян Евгения Геннадиевна
Харків вул. Шевченко, 142
м.Госпром 5 м.Университет 5 м.Пушкинская 10
Медичний центр "Сімейна консультація" - багатопрофільна клініка, яка надає пацієнтам широкий спектр лабораторно-діагностичних послуг, відповідних найсуворішим стандартам сфери охорони здоров'я. Штат медичного центру - висококваліфіковані фахівці різного профілю з великим досвідом клінічної діяльності.
  • Консультація дерматолога 400
  • Призначення лікування 500
  • Повторна консультація дерматолога 200
  • Повторна консультація гінеколога 200
  • Видалення врослого нігтя от 500
Харків пр-т Героїв Харкова, 137
м.Защитников Украины 4 1 м.Спортивная 17 6
Медичний кабінет "Лорідан" спеціалізується в області лікування ЛОР-захворювань методом спелеотерапії, лазерної терапії, ендоскопії і малоінвазивної хірургії. Приймає лікар: Кальф-Калиф Святослав Сергеевич
  • Дерматоскопія 200
  • Виїзна консультація дерматовенеролога 1 500
  • Консультація дерматовенеролога 400
  • Лазеротерапія внутрішньовенна ВЛОК 300
Харків пр-т Незалежності, 13
м.Госпром 5 4 м.Университет 6 4
«Медичний центр здоров’я» вже майже 20 років надає повний спектр медичних послуг та залишається одним з кращих багатопрофільних медичних центрів в Харківському регіоні. Обладнаний найсучаснішою і високоточної аппаратурою, включає в себе амбулаторно-поліклінічне відділення, потужний лабораторний і діагностичний центри.
  • Введення ліполітика (видалення жиру з підборіддя, нижньої третини обличчя та інших частин тіла) 1 процедура 1 200
  • Видалення кліщу (дерматолог) 150
  • Видалення рідким азотом пігментної плями 500
  • Видалення телеангіоектазій обличчя 1 ст 300
  • Видалення телеангіоектазій обличчя 2 ст 500
Харків вул. Плеханівська, 40
м.Спортивная 5 2 м.Метростроителей 10 3 м.Проспект Гагарина 19 5
Лікувально-діагностичний спеціалізований медичний центр «Чоловіча консультація» займається діагностикою та лікуванням чоловічих захворювань. У клініці ведуть прийом доктора вищої категорії: андролог, уролог, діагност.
  • Лікування контагіозного молюска (шкірного інфекційного освіти)
Харків вул. Академіка Павлова, 140 А
м.Студенческая 4 3 м.Героев Труда 14 4
Спеціалізований медичний центр "Dental-clinic" почав функціонувати в 2000 році як клініка сімейної стоматології.
  • Видалення атероми от 1 000
Харків вул. Сумська, 90
м.Университет 5 2 м.Госпром 9 4 м.Архитектора Бекетова 17 7
Многопрофільний медичний центр «Еввіва» працює вже більше 23 років. Штат співробітників клініки складається з більше ніж 70 досвідчених спеціалістів. Заклад має державний сертифікат вищої категорії акредитації. Приймають лікарі: Башмакова Анастасия Александровна, Хаславская Инна Ивановна, Калениченко Лариса Викторовна
6,7
Харків вул. Гвардійців Широнінців, 33
м.Академика Павлова 15 4 м.Студенческая 24 5 м.Барабашова 31 9
Мамин Дім на Широнінців — це медичний центр для дітей від народження до 18 років. У поліклініці є комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких фахівців, вакцинація не тільки для дітей, а й дорослих. Приймає лікар: Кальф-Калиф Святослав Сергеевич
  • Консультація дерматолога 550
м.Дворець спорта 5 2
Харків, Григорівське шосе, 57
м.Холодна гора 7 3
6,7
Харків Пр-т Героїв Харкова, 257 ( эт. 6, каб. 600)
м.Дворец спорта 4 1 м.Турбоатом 21 4 м.им. Масельского 35 4
Кабінет дерматовенеролога Бронової І. М. — це повноцінна підтримка та допомога при розвитку захворювань шкірних покривів. Лікар веде активну діяльність протягом 9 років. За вказаний період були пройдені чисельні семінари, симпозіуми та наукові конференції. Спеціаліст регулярно підвищує кваліфікацію, що дозволяє впроваджувати на практиці інноваційні методики терапії в поєднанні з встановленими класичними схемами. Для дерматовенеролога не існує складних випадків, лікар впорається з будь-яким завданням. Приймає лікар: Бронова Ирина Михайловна
  • Консультація Дерматовенеролога 800
  • Консультація дерматовенеролога повторна 500
Працює з
Ср: 16:00-20:00 Пт: 16:00-20:00
6,3
Харків вул. Бакуліна, 4 (3-й поверх)
м.Научная 7 2 м.Ботанический сад 17 5
Медичний центр «Екомед» існує з 1997 року. Клініка є багатопрофільною. У ній налічується близько двадцяти спеціалізацій. «Екомед» має сертифікацію за стандартом ISO 9001:2008.