Спермограма у Дніпрі

Сб Нед Цілодобово
Бойко Катерина Дмитрівна
Комфортна обстановка , приємний спеціаліст
Крістіна
Хочу сказати величезне спасибі Белінській Ірині Валеріївні та Джичонаія Тамарі Гуліверівні за те, що з особливим розумінням поставилися до моєї проблеми і, не зважаючи на свій вихідний день, відгукнулися і не відмовили у допомозі. Після огляду та УЗД (яке можна зробити одразу в клініці) я отримала докладні відповіді на всі свої запитання. Прийомом та фахівцями Белінською І.В. та Джичонаія Т.Г. залишилася дуже задоволена. Бажаю Клініці та персоналу подальшого процвітання!
Владислава
В цей надскладний час висловлюю глибоку вдячність співробітникам та керівництву лабораторіі Vitalab, нашим колегам, за плідну співпрацю, за те, що жодного дня не зупиняли виконання досліджень та не залишали наших пацієнтів без якісної своєчасної лабораторної діагностики - єдина у місті з приватних лабораторій! Окрема вдячність за виконання лабораторних досліджень пораненим військовослужбовцям безкоштовно та у дуже стислі строки. Ми всі разом наближаємо нашу Перемогу і боремося за життя і здоров’я наших захисників.
Здравствуйте, хочу оставить отзыв о лаборатории Виталаб,сдавала анализы на Ламана 4,и осталась очень довольна обслуживанием мед.персонала,а особенно Круть Аллой Анатольевной,внимательно отнеслась к моим вопросам,всё доступно объяснила,а главное безболезненно и с одного раза взяла у меня кровь с вены.Всем рекомендую!
Дніпро пров. Фестивальний, 5
м.Проспект Свободы 103 18
У 2016 році почав свою роботу українсько-німецький медичний центр "АВРОРА ДРТ". Медустанова надає послуги з лікування статевих розладів у чоловіків і жінок.
  • Спермограма з морфологією 500
  • ДНК-фрагментація сперматозоїдів 2 500
  • Селекція сперми методом чіпування 8 900
  • MAR-test + спермограма з морфологією 1 085
8,3
Дніпро вул. Херсонська, 10 А (пов. 3)
р.Центральный
VitaLab — це діагностично-лабораторний центр європейського рівня, оснащений сучасним обладнанням експертного класу. Наша команда складається із досвідчених висококваліфікованих спеціалістів. Ми виконуємо широкий спектр лабораторних досліджень, точність яких гарантується участю в авторитетних міжнародних програмах контролю якості: RIQAS, PREVECAL і LABQALITY.
  • Спермограма (Херсонська 10-А, Пн - Пт, за попереднім записом) 490
6,1
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26
м.Вокзальная 39 16
Єврейський медичний центр «Джей Ем Сі (JMC)» є приватною структурою. Серед послуг клініки: проведення консультацій педіатра, терапевта, а також вузьких спеціалістів (кардіолога, хірурга, невропатолога, проктолога, уролога, гінеколога, ендокринолога, гастроентеролога); широкий спектр клінічних аналізів; спірографія; ЕКГ; діагностика (УЗД) і ін.
Працює з
Пн: 08:00-19:30 Вт: 08:00-19:30 Ср: 08:00-19:30 Чт: 08:00-19:30 Пт: 08:00-15:00 Нд: 08:00-19:00
5,4
Дніпро вул. 25-ої Січеславської Бригади (Рибінська), 119-120
м.Вокзальная 92 17
Спеціалізований медичний центр "Генезис Дніпро" - це клініка репродуктивної медицини, заснована в 1996 році. В установі працюють лікарі першої та вищої категорії, а також кандидати медичних наук.
5,3
Дніпро вул. Горького, 16
м.Вокзальная 11 3
У «Клініці сімейної медицини» надають наступні послуги: КТ і МРТ; кардіологічна ударно-хвильова терапія; денситометрія; оперативна гінекологія та урологія; лабораторна, ультразвукова та функціональна діагностики; консультації профільних фахівців; гастроскопія; рентгенівські знімки в різних проекціях; оперативна травматологія; нейрохірургія; коронарографія.
Дніпро вул. Європейська, 30
м.Вокзальная 35 9
Лікувально-діагностичний центр "Ваше здоров'я" працює за принципом «домашнього (сімейного) лікаря», але з використанням досягнень медичної науки. ЛДЦ "Ваше здоров'я" обладнаний новітньою апаратурою (цифровий рентген-апарат, магнітно-резонансний томограф), використання якої дозволяє отримувати точні результати обстеження.
Дніпро вул. Героїв Сталінграда, 139к
м.Вокзальная 124 22
Представництво Міжнародного медичного центру "УРО-ПРО ДНІПРО" в Бабушкінському районі м Дніпропетровськ є спеціалізованою клінікою. Високий рівень фахівців і надаваних ними послуг, застосування якісного сучасного обладнання, інструментарію і витратних матеріалів, використання прогресивних методик обстеження та лікування дозволяє надавати своєчасну допомогу всім пацієнтам центру.
Дніпро вул. Гладкова, 29а
м.Вокзальная 117 21
Багатопрофільний медичний центр "Медінвест" пропонує пацієнтам всебічну діагностику організму, консультативний прийом фахівців різних напрямків, лікування та профілактичні огляди.
Дніпро пр-т Героїв, 22
м.Вокзальная 23
IQ LAB, лабораторія на пр-т Героїв — сучасний центр для прийому аналізів з новітнім обладнанням та індивідуальним підходом до клієнтів. У найкоротші терміни ви можете отримати результати обстеження, у тому числі й пакетного.
6,7
Дніпро, вул. Батумська, 13 (міська лікарня № 6)
р.Індустріальний
3,7
Дніпро, вул. Панікахи, 28 (ж/м Тополь-2)
р.Шевченківський
Дніпро, вул. Привокзальна, 4
м.Вокзальна 3 10
Дніпро, пров. Парусний, 10 К
м.Покровська 25 6
3,7
Дніпро, вул. Холодильна, 60 (ЦРБ)
р.Індустріальний
3,7
Дніпро, вул. Космічна, 13 (пов. 1)
р.Соборний
3,0
Дніпро, пр-т Б. Хмельницького, 19 (територія міської лікарні № 16)
м.Вокзальна 18
3,0
Дніпро, вул. Ближня, 31 (пов. 1, головний корпус міської лікарні № 4)
м.Заводська 54 12
Дніпро, вул. Чернишевського, 11 А
р.Соборний
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А
м.Вокзальная 28 7
Центр планування сім'ї Тамари Луговської — це сучасний медичний центр для всієї родини. У медичному центрі надається послуга супроводу вагітності, проводяться всі види УЗД дітям і дорослим. Ведуть прийом спеціалісти з багаторічним досвідом роботи. У МЦ ви можете здати лабораторні аналізи.
Дніпро вул. Святослава Хороброго (колиш.Чкалова), 60
Клініка доктора Медведєва - це сучасний медичний заклад, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні основних захворювань. Центр надає комплексні послуги в умовах амбулаторії. Додатково клініка спеціалізується на проведенні хірургічних методів відновлення естетики.
  • Спермограма розширена от 1 400