Аналіз крові на сифіліс у Дніпрі

Сифіліс. Антикардіоліпіновий RPR – тест (Rapid Plasma Reagin) 130 грн
Імунохроматографічний тест для виявлення антитіл до антигенів сифілісу, скринінг 160 грн
РМП (обстеження на сифіліс) 93 грн
Знайдено 30 клінік

Сб Нед Цілодобово
Беликов Виталий Анатольевич
Сегодня посетил травмотологу на Коммунаре. Спасибо за х заботу и чуткое отношение к пенсионеру. Очень доволен. По больше бы таких врачей. Персонал очень чуткий.
Владислава
В цей надскладний час висловлюю глибоку вдячність співробітникам та керівництву лабораторіі Vitalab, нашим колегам, за плідну співпрацю, за те, що жодного дня не зупиняли виконання досліджень та не залишали наших пацієнтів без якісної своєчасної лабораторної діагностики - єдина у місті з приватних лабораторій! Окрема вдячність за виконання лабораторних досліджень пораненим військовослужбовцям безкоштовно та у дуже стислі строки. Ми всі разом наближаємо нашу Перемогу і боремося за життя і здоров’я наших захисників.
Здравствуйте, хочу оставить отзыв о лаборатории Виталаб,сдавала анализы на Ламана 4,и осталась очень довольна обслуживанием мед.персонала,а особенно Круть Аллой Анатольевной,внимательно отнеслась к моим вопросам,всё доступно объяснила,а главное безболезненно и с одного раза взяла у меня кровь с вены.Всем рекомендую!
На приеме у Анжелики Владимировны получила ответы на все волнующие вопросы, после консультации остались только положительные впечатления, очень внимательный специалист, грамотно и доступно объяснила проблему и дальнейшие действия. Спасибо за работу и заботу о пациентах!
Здоровое поколение
Дніпро вул. Набережна Заводська, 123д
м.Покровская 17 4
Центр "Здорове покоління" надає ряд послуг: ультразвукова, лабораторна і функціональна діагностики; огляди профільними спеціалістами; індивідуальний підбір лікування; ехокардіографія; ехоенцефалоскопія; патронаж новонароджених на дому; вакцинація; доплерографія; комплекс фізіотерапевтичних процедур; контурна пластика.
  • Сифіліс. Антикардіоліпіновий RPR – тест (Rapid Plasma Reagin) 130
8,7
Дніпро, вул. Привокзальна, 4
м.Вокзальна 3 3
8,2
Дніпро, вул. Космонавтів (ЖМ Придніпровський), 22
р.Самарський
8,3
Дніпро вул. Херсонська, 10 А (пов. 3)
р.Центральный
VitaLab — це діагностично-лабораторний центр європейського рівня, оснащений сучасним обладнанням експертного класу. Наша команда складається із досвідчених висококваліфікованих спеціалістів. Ми виконуємо широкий спектр лабораторних досліджень, точність яких гарантується участю в авторитетних міжнародних програмах контролю якості: RIQAS, PREVECAL і LABQALITY.
  • Імунохроматографічний тест для виявлення антитіл до антигенів сифілісу, скринінг 160
Дніпро м. Кам’янське, пр-т Конституції, буд. 10
  • РМП (обстеження на сифіліс) 93
  • РПГА (обследование на сифилис) 143
6,8
Дніпро, м. Кам’янське, б-р Будівельників, буд. 29
6,8
Дніпро, м. Кам’янське, вулиця Ніколєнко, 6 (Черьомушки)
6,7
Дніпро, м. Кам’янське, вулиця Дунайська, 41В (БАМ)
5,3
Дніпро вул. Горького, 16
м.Вокзальная 11 3
У «Клініці сімейної медицини» надають наступні послуги: КТ і МРТ; кардіологічна ударно-хвильова терапія; денситометрія; оперативна гінекологія та урологія; лабораторна, ультразвукова та функціональна діагностики; консультації профільних фахівців; гастроскопія; рентгенівські знімки в різних проекціях; оперативна травматологія; нейрохірургія; коронарографія.
5,3
Дніпро вул. Робоча, 65
р.Чечеловский
Багатопрофільний медичний центр VAN Clinic (ВАН Клиник) включає поліклінічне відділення для дорослих, центр ортопедії, денний стаціонар, дослідницьку лабораторію. Тут працюють фахівці таких напрямків: гінекологія, урологія, травматологія та ортопедія, онкологія, хірургія, маммология, ендокринологія, педіатрія, терапія, психотерапія, неврологія, дерматовенерологія, отоларингологія.
Дніпро вул. Європейська, 30
м.Вокзальная 35 9
Лікувально-діагностичний центр "Ваше здоров'я" працює за принципом «домашнього (сімейного) лікаря», але з використанням досягнень медичної науки. ЛДЦ "Ваше здоров'я" обладнаний новітньою апаратурою (цифровий рентген-апарат, магнітно-резонансний томограф), використання якої дозволяє отримувати точні результати обстеження.
Дніпро пр-т Пушкіна, 55 (3 поверх, кабінет 307)
м.Вокзальная 18 4
Медичний центр "Актіген на Пушкіна" надає широкий спектр діагностичних послуг, проводить лікування та профілактику захворювань сечостатевої сфери у чоловіків і жінок, займається психотерапією та озонотерапією.
Дніпро пр-т Пушкіна, 77-Д (ріг вул. Робочої та пр-т Пушкіна)
м.Вокзальная 17 5 м.Метростроителей 17 3
Медичний центр "Біотек" - це послуги незалежної лабораторії та консультативний прийом лікарів вищої категорії з такими спеціалізаціями: гінекологія, ендокринологія, кардіологія, урологія, неврологія, інфекційні захворювання.
Дніпро вул. Телевізійна, 4
м.Вокзальная 71 16
Медичний центр "Актіген" спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань в області гінекології, андрології, урології, венерології та психотерапії. Прийом ведуть висококваліфіковані фахівці з великим практичним досвідом.
Дніпро пр-т Героїв, 22
м.Вокзальная 23
IQ LAB, лабораторія на пр-т Героїв — сучасний центр для прийому аналізів з новітнім обладнанням та індивідуальним підходом до клієнтів. У найкоротші терміни ви можете отримати результати обстеження, у тому числі й пакетного.
6,7
Дніпро, вул. Батумська, 13 (міська лікарня № 6)
р.Індустріальний
3,7
Дніпро, вул. Панікахи, 28 (ж/м Тополь-2)
р.Шевченківський
Дніпро, вул. Привокзальна, 4
м.Вокзальна 3 10
Дніпро, пров. Парусний, 10 К
м.Покровська 25 6
3,7
Дніпро, вул. Холодильна, 60 (ЦРБ)
р.Індустріальний
3,7
Дніпро, вул. Космічна, 13 (пов. 1)
р.Соборний
3,0
Дніпро, пр-т Б. Хмельницького, 19 (територія міської лікарні № 16)
м.Вокзальна 18
3,0
Дніпро, вул. Ближня, 31 (пов. 1, головний корпус міської лікарні № 4)
м.Заводська 54 12
Дніпро, вул. Чернишевського, 11 А
р.Соборний
Дніпро м. Нікополь, вул. Дружби, 2
МЦ «Ніко-Тонус» займається повним обстеженням, лікуванням і профілактикою різних захворювань в області флебологии, хірургії, кардіології, травматології, подології. Прийом здійснюють кваліфіковані фахівці, слідуючи європейським стандартам якості. Лікування підбирається з урахуванням загального стану пацієнта, після проведення комплексного обстеження. Зазначена тактика спрямована на досягнення максимально позитивного результату.