Ведення вагітності у Дніпрі (Центральний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Центральному районі
Ведення вагітності «Центр планирования семьи Тамары Луговской» 300 грн
Ведення вагітності «Медикавер Фертилити (Medicover Fertility), центр репродуктологии» 400 грн
Ведення вагітності «Клиника Долголетия, медицинский центр» 450 грн
Знайдено 4 клініки

Благодарю !!
Благодарю персонал, ресепшн и УЗИ доктор , даже не знаю как ФИО. Не совсем стандартная ситуация была, но отнеслись по человечки и спасли меня в этот день . Благодарю , всех жизненных благ.
Наталия
Очень довольна-спасибо!!Проходила УЗИ у Корень Натальи всё было доступно и понятно - на все вопросы очень вежливо ответила. Я довольна уровнем узиста-она человек своего дела и хороший профессионал ))) и персонал УЗИ тоже очень приветливый))))так что рекомендую-я не пожалела, а осталась довольная
Очень хороший Узист Приветливая на все вопросы отвечает.. Рекомендую!
Здоровое поколение
8,7
Дніпро вул. Привокзальна, 4
м.Вокзальная 3 3
Медичний центр "Здорове покоління" надає послуги: огляди профільними спеціалістами; комплексне діагностування всього організму; ехокардіографія; ехоенцефалоскопія; патронаж новонароджених; лікування дерматологічних недосконалостей; комплекс фізіотерапевтичних процедур. Серед переваг медичного центру - доступні ціни, європейська якість і співпраця зі страховими компаніями.
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А
м.Вокзальная 28 7
Центр планування сім'ї Тамари Луговської — це сучасний медичний центр для всієї родини. У медичному центрі надається послуга супроводу вагітності, проводяться всі види УЗД дітям і дорослим. Ведуть прийом спеціалісти з багаторічним досвідом роботи. У МЦ ви можете здати лабораторні аналізи.
5,7
Дніпро вул. Херсонська, 10 А
м.Вокзальная 15
  • Ведення вагітності у жіночій консультації 450
Medicover
Дніпро вул. Володимира Великого, 9
м.Вокзальная 31 6
Центр репродуктології MEDICOVER FERTILITY надає повний комплекс послуг з репродуктології та планування сім’ї. У Дніпрі в Центрі репродуктології Medicover Fertility доступні всі існуючі на сьогодні методи лікування безпліддя включно із донацією та суро