Сторінка 4. Клініки дерматології у Дніпрі

Знайдена 71 клініка

Сб Нед Цілодобово
Ольга Николаевна
Удаляли сыну четыре родинки, ни следа, отлично сделали.
Рекомендую, професіонал своєї справи! Консультація проведена доступно і в повному обсязі. Аналізи призначені коректно, я сама медик, і розуміюся в цьому. Що найбільш сподобалося, так це те що не було нав'язування непотрібних процедур. Велике спасибі! Побільше таких лікарів!
Iryna
Все добре, лікар дуже уважно мене вислухав, додатково розпитала по моїх симптомах. Призначила мені аналізи. Надав мені подальший план дій. Після отримання результатів, прийду на повторний прийом. Впевнена що все буде добре. Рекомендую!
Це була одна з кращих і вичерпних консультацій в моєму житті. Лікар дуже довго, докладно, детально розписував причинно-наслідкові зв'язки. Чому, і що у мене сталося. Надав мені повний опис ситуації. Призначив лікування. Лікар дуже сподобався.
5,2
Дніпро пр-т Пушкіна, 11 (офіс 79)
р.Центральный
Клініка здорової шкіри Ellases clinic (Елласес клінік) надає пацієнтам повний спектр послуг (діагностика, терапія, профілактика, реабілітація) щодо відновлення здоров'я шкірних покривів. У роботі фахівці застосовують тільки сучасні техніки та методики. Приймають лікарі: Догонова Лина Станиславовна, Коваленко Наталья Николаевна, Литвин Марьяна Станиславовна
5,2
Дніпро вул. Грушевського, 12
м.Вокзальная 40 11 м.Метростроителей 50 15
Медичний центр косметології та дерматології «ЕВА-АРТ» спеціалізується на проведенні лікувально-діагностичних процедур при різних шкірних захворюваннях і інфекціях, включаючи ЗПСШ. У штаті медцентру лікарі вищої кваліфікаційної категорії. Основні спеціалізації центру - дерматологія, венерологія, онкодерматолога, трихологія, косметологія, подологія, дієтологія, масаж. Приймають лікарі: Кривко Светлана Васильевна, Луговская Ольга Владимировна, Васильковская Ирина Николаевна
Дніпро вул. Бородінська, 31 (колиш. вул. Артема)
м.Вокзальная 47 11
Спеціалізована клініка "Глорія" — це анонімний наркологічний медичний центр, профилирующийся на позбавлення від всякого роду залежностей. Ця приватна клініка почала функціонувати 1988 році. Крім лікарської практики, фахівці центру займаються науковою роботою.
Дніпро пров. Південний, 4 A
р.Шевченковский
Клініка «Медична допомога дітям і дорослим» надає пацієнтам широкий перелік лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки роботи установи: ультразвукова та функціональна діагностика, лабораторні аналізи, терапія, алергологія, імунологія, дерматологія, кардіологія, ендокринологія, неврологія та інші. У клініці також здійснюють прийом реабілітолог, дитячий онколог і логопед.
Дніпро вул. Моніторна, 2
р.Новокодакский
Мій доктор — це сучасний медичний центр, що надає розширений комплекс послуг з лікування та діагностики гінекологічних і неврологічних захворювань. На території клініки приймають кваліфіковані фахівці вузького профілю, які регулярно проходять курси, відвідують наукові конференції та семінари. Активне впровадження на практиці інноваційних методик діагностики та терапії направлено на досягнення максимального результату.
Дніпро вул. Комсомольська, 7
м.Вокзальная 38 10
Медичний центр доктора Ніколаєва спеціалізується в області діагностики і лікування жінок, в тому числі у період вагітності.
Дніпро б-р Катеринославський, 2
м.Вокзальная 38 8
Стоматологічна клініка Amel Dental Clinic має міжнародну акредитацію, що спеціалізується на новітніх методах лікування зубів та ясен. У клініці працюють понад 60 спеціалістів вищої кваліфікації, обладнані сучасні лікувальні кабінети, операційний блок та власна зуботехнічна лабораторія. Все встановлене у клініці обладнання відповідає сучасним міжнародним стандартам.
Дніпро вул. Європейська, 30
м.Вокзальная 35 9
Лікувально-діагностичний центр "Ваше здоров'я" працює за принципом «домашнього (сімейного) лікаря», але з використанням досягнень медичної науки. ЛДЦ "Ваше здоров'я" обладнаний новітньою апаратурою (цифровий рентген-апарат, магнітно-резонансний томограф), використання якої дозволяє отримувати точні результати обстеження.
Дніпро вул. Героїв Сталінграда, 139к
м.Вокзальная 124 22
Представництво Міжнародного медичного центру "УРО-ПРО ДНІПРО" в Бабушкінському районі м Дніпропетровськ є спеціалізованою клінікою. Високий рівень фахівців і надаваних ними послуг, застосування якісного сучасного обладнання, інструментарію і витратних матеріалів, використання прогресивних методик обстеження та лікування дозволяє надавати своєчасну допомогу всім пацієнтам центру.
Дніпро вул. Шевченка, 17
м.Вокзальная 49 14
Багатопрофільний медичний центр "Медікор" — це клініка, що надає широкий спектр медичних послуг. Установа почала функціонувати в 1996 році. В клініці працюють фахівці високої кваліфікації з більш ніж 20-річним досвідом роботи.