Клініки дерматології у Дніпрі (відкриті по нед. клініки)

Знайдено 27 клінік

Сб Нед Цілодобово
Бойко Катерина Дмитрівна
Комфортна обстановка , приємний спеціаліст
Крістіна
Хочу сказати величезне спасибі Белінській Ірині Валеріївні та Джичонаія Тамарі Гуліверівні за те, що з особливим розумінням поставилися до моєї проблеми і, не зважаючи на свій вихідний день, відгукнулися і не відмовили у допомозі. Після огляду та УЗД (яке можна зробити одразу в клініці) я отримала докладні відповіді на всі свої запитання. Прийомом та фахівцями Белінською І.В. та Джичонаія Т.Г. залишилася дуже задоволена. Бажаю Клініці та персоналу подальшого процвітання!
Неля
Добрый день, я много лет являюсь клиентом института Красоты «Акварель», хочу выразить свою благодарность высококлассному специалисту массажа Ларисе Баштанник. Спасибо за профессионализм!!!!
Хочу поблагодарить за хорошее отношение и правильный подход врача Ломазову Т.Я. (Гинекология) рада, что попала к прекрасному доктору, отличному гинекологу! Т.Я. все объяснила, успокоила, ответила на все интересующие вопросы, назначила правильное лечение и я очень за это благодарна! Рекомендую и советую: довериться своему врачу, выполнять рекомендации и все будет хорошо
9,5
Дніпро вул. Старокозацька (Комсомольська), 25
м.Вокзальная 34 25
Інститут краси "Акварель" надає лікувально-оздоровчі послуги, що дозволяють зберегти красу і здоров'я обличчя та тіла. Преміум SPA у Дніпропетровську. У центрі приймають кваліфіковані фахівці: акушер-гінеколог, дерматолог-трихолог, онколог, косметолог, косметолог-естетист, психолог, масажист. Приймає лікар: Панкова Светлана Владимировна
9,1
Дніпро пров. Фестивальний, 5
м.Проспект Свободы 103 18
У 2016 році почав свою роботу українсько-німецький медичний центр "АВРОРА ДРТ". Медустанова надає послуги з лікування статевих розладів у чоловіків і жінок. Приймає лікар: Пономарев Темур Евгеньевич
  • Консультація дерматолог дитячий первинна 600
  • Консультація дерматолог дитячий повторна 500
  • Консультація дерматолога первинна 600
  • Консультація дерматолога повторна 500
  • Діагностика мікозів лампою Вуда 100
Здоровое поколение
Дніпро вул. Набережна Заводська, 123д
м.Покровская 17 4
Центр "Здорове покоління" надає ряд послуг: ультразвукова, лабораторна і функціональна діагностики; огляди профільними спеціалістами; індивідуальний підбір лікування; ехокардіографія; ехоенцефалоскопія; патронаж новонароджених на дому; вакцинація; доплерографія; комплекс фізіотерапевтичних процедур; контурна пластика. Приймає лікар: Титаренко Елена Сергеевна
  • Хірургічне Лікування врослого нігтя (видалення нігтьової пластини) 1 000
р.Самарський
8,8
Дніпро пр-т Яворницького, 107 А
р.Центральный
«ОН Клінік Дніпро» — це багатопрофільний медичний центр, який є частиною міжнародної мережі «ОН Клінік», заснованої в Ізраїлі у 1987 році. Наші медичні центри мають доступ до передових технологій для діагностики та лікування захворювань, а накопичений досвід наших лікарів робить їх експертами у своїх профільних медичних областях. Приймають лікарі: Лутицкая Лидия Игоревна , Махота Наталья Григорьевна
  • Лікування хронічної екземи (локально) 11 600
  • Підтримуюча терапія 1 670
  • Піодермія, ускладнена іншими інфекціями + ВЛОК 17 100
  • Плазмоліфтинг волосистої частини голови 1 процедура 1 760
  • Плазмоліфтинг зони декольте + шиї 1 процедура 2 780
8,6
Дніпро вул. Глінки, 7
р.Шевченковский
Багатопрофільна клініка "Оксфорд Медікал" - це медичний заклад, що спеціалізується на малоінвазивних методах позбавлення від патологій. Центр входить в мережу однойменних клінік, вистав в Україні. Серед лікарів клініки - доктори і кандидати медичних наук. Приймають лікарі: Дервинский Эдуард Леонидович, Савченко Екатерина Анатольевна
  • Первинний прийом лікаря дерматовенеролога з дерматоскопією 600
  • Повторний прийом лікаря дерматовенеролога 500
  • Видача лікарських рекомендацій щодо самостійного лікування: 1 категорія складності 250
  • Видача лікарських рекомендацій щодо самостійного лікування: 2 категорія складності 500
  • Видача лікарських рекомендацій щодо самостійного лікування: 3 категорія складності 800
Дніпро Вул.Набережна Перемоги 110
р.Соборный
Оксфорд медікал (Oxford Medical) на Перемоги — це багатопрофільний медичний центр, один з філіалів всеукраїнської мережі. Спеціалізується на комплексному підході до лікування пацієнтів. Надає послуги лікарів першої категорії в багатьох областях медицини. Приймає лікар: Артюхов Роман Владимирович
  • Первинний прийом лікаря дерматовенеролога з дерматоскопією 600
  • Повторний прийом лікаря дерматовенеролога 500
7,4
Дніпро вул. Жуковського, 18
р.Соборный
Центр косметології і подології "Прима Дерм" надає великий вибір послуг естетичної косметології, а також виконує медичний педикюр. Тут працюють досвідчені лікарі-косметологи, які володіють сучасними технологіями лікування.
  • Консультація дерматолога 400
  • Видалення папілом 450
5,8
Дніпро вул. Воронезька, 2а
р.Индустриальный
"Поліклініка Святого Антипи" пропонує своїм пацієнтам такі послуги: компьютерна томографія; ехокардіографія; доплерографія; кольпоскопія; нейросонографія; ультразвукова та функціональна діагностики; рентгенівські знімки; фібросигмоскопія; фіброезофагогастродуоденоскопія.
5,2
Дніпро, вул. Байкальська, 82