Сторінка 2 Виклик уролога додому в Києві

31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Андрій Владиславович надає консультаційно-діагностичні послуги терапевта. Займається лікуванням та профілактикою респіраторних та вірусних інфекцій, гострих та хронічних запальних захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів, патологій шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи. Здійснює медогляд та оформлення лікарняних листів.
Уролог, Хірург
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням урологічних патологій. В роботі використовує консервативні та оперативні методи лікування. Приймає пацієнтів з простатитом, фімозом, пієлонефритом, циститом, аденомою простати. До лікаря необхідно звернутися при симптомах: нетримання сечі, зміна кольору сечі, біль у нижній частині живота та різі при сечовипусканні.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Уролог, андролог
Викликати лікаря додому
Лікар Шевченко Олександр Геннадійович оперуючий уролог, андролог. Послуги фахівця представлені консультативним прийомом, первинною та поглибленою діагностикою, а також хірургічним або консервативним лікуванням. У його компетенцію входить трануретральная резекція сечового міхура, передміхурової залози, дроблення конкрементів при сечокам'яній хворобі, корекція вроджених аномалій розвитку уровидільного тракту. Доктор надає допомогу при еректильної дисфункції, безплідді, простатиті, циститі, уретриті, орхіті.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Уролог
Викликати лікаря додому
2019 р. – Захистив кандидатську роботу за спеціальністю «Урологія». Є автором та співавтором понад 30 наукових робіт.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Уролог
Викликати лікаря додому
Зубарев Олег Владимирович – лікар уролог вищої категорії, закінчив Київський національний медичний університет в 2010році. Один із провідних урологів Києва, спеціалізується на новітніх технологіях, та сучасному підходу до лікування урологічних нозологій.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214
Уролог, УЗИ-фахівець, Хірург
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює прийом пацієнтів з урологічними патологіями. Виконує цистоскопию (чоловіки та жінки) і масаж передміхурової залози. Лікує сечокам'яну хворобу, запалення нирок, простатит, аденому простати. Проводить операції при аденомі простати. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів.
Анестезіолог-реаніматолог, терапевт, лікар виїздної служби
Викликати лікаря додому
Медицина для мене — це безперервний розвиток та рух вперед, можливість постійно дізнаватись щось нове, допомагати тим, хто дійсно того потребує.
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Професія лікаря дає можливість приносити користь суспільству, робити людей здоровішими та щасливішими.
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Консультація Только онлайн - 350
Уролог, Хірург, Мамолог, Онколог
Викликати лікаря додому
Лікар Козій Олександр Григорович - уролог, хірург. Спеціалізується в мамології. Онколог з досвідом роботи 6 років. Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Проводить складну оперативну корекцію. Допомагає чоловікам відновити еректильну функцію. Спеціалізується на сучасних методах усунення запальних процесів сечостатевої системи. Надає кваліфіковану допомогу в питаннях мастопатії та інших захворювань молочних залоз.