Виклик уролога додому в Києві (метро Університет)

Уролог, Андролог
Викликати лікаря додому
Лікар вищої категорії уролог, андролог, сексолог. Спеціалізується на діагностики і лікування захворювань сечостатевої сфери, чоловічому безплідді, фімозі (викривленні статевого члена), еректильної дисфункції (ендофалопротезування), варикоцеле, структурах уретри, проводить всі урогенітальні хірургічні операції при хворобі Пейроні, гідроцеле, кістах придатків яєчок, Монорхізм (протезування яєчок) , коротку вуздечку, і ін.
Хірург Урологічного напрямку, Уролог, Андролог, Лікар УЗД діагностики
Викликати лікаря додому
Лікар-уролог Холохаренко Ігор Костянтинович спеціалізується на лікуванні урологічних та андрологічних захворювань. Також проводить лікування еректильної дисфункції, жіночих статевих інфекцій. В роботі застосовує методи ультразвукової діагностики, цистоскопію. Проводить видалення атером і папілом зовнішніх статевих органів. Може вести консультацію англійською мовою
Записатися на прийом11 онлайн записів
Терапевт, Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальних шляхів, серцево-судинної системи, захворювань шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи. Консультує з неврологічним, аутоімунним, спадковим та ревматичним захворюванням, а також захворюванням щитоподібної залози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Анестезіолог-реаніматолог, терапевт, лікар виїздної служби
Викликати лікаря додому
Медицина для мене — це безперервний розвиток та рух вперед, можливість постійно дізнаватись щось нове, допомагати тим, хто дійсно того потребує.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Професія лікаря дає можливість приносити користь суспільству, робити людей здоровішими та щасливішими.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Консультація Только онлайн - 350
Уролог, Хірург, Мамолог, Онколог
Викликати лікаря додому
Лікар Козій Олександр Григорович - уролог, хірург. Спеціалізується в мамології. Онколог з досвідом роботи 6 років. Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Проводить складну оперативну корекцію. Допомагає чоловікам відновити еректильну функцію. Спеціалізується на сучасних методах усунення запальних процесів сечостатевої системи. Надає кваліфіковану допомогу в питаннях мастопатії та інших захворювань молочних залоз.
Уролог, лікар УЗД
Викликати лікаря додому
Доктор займається лікуванням захворювань сечовидільної системи та інфекцій, що передаються статевим шляхом, виконує різні процедури, в тому числі: бужування уретри, видалення гострих кондилом, масаж передміхурової залози і т.д. Проводить лікування імпотенції, еректильної дисфункції.
Уролог, УЗИ-фахівець
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням урологічних захворювань хірургічними та консервативними методами. Виконує операцію з видалення водянки яєчка, протезування яєчка та операцію Мармара при варикоцеле. Проводить чоловічу цистоскопію, радіохвильове або лазерне видалення кондилом, папілом промежини або зовнішніх статевих органів.
Записатися на прийом2 онлайн записи