Сексопатолог-андролог у Херсоні

Дмитрий
Сомнивался в выборе врача, читал отзывы, переживал. Пока не обратился к Завальному. Очень хороший врач. Неймоверно благодарен
30 листопада '-1 г.
Пациент
Рад что у нас есть такие врачи как Сергей Валентинович, спасибо ему за мощь!
06 вересня '19 г.
Виктор Петрович
Хороший доктор, знающий.
01 серпня '16 г.
Кирилл Игоревич
После курса лечения чувствую себя хорошо. Спасибо за заботу.
06 вересня '16 г.
Уролог, Андролог, Сексопатолог
Лікар-уролог, андролог, сексопатолог Завальний Сергій Валентинович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань чоловічої статевої системи. Проводить консультацію з питань чоловічого здоров'я, надаючи всю вичерпну інформацію щодо психологічних і фізіологічних дисфункцій в організмі чоловіка. Спеціалізується на лікуванні аденоми простати, простатиті. Лікує чоловіче безпліддя і передумови, що можуть викликати його. Практикує андрогенітальним хірургію. Займається лікуванням онкоандрологіческіх захворювань. Досліджує ендокринні порушення в чоловічій статевій системі. Відповідає на питання щодо чоловічого клімаксу.
Психіатр, Сексопатолог-Андролог
Доктор Радевич Ігор Тадеушевич спеціалізується в області психіатрії та сексології. Проводить консультації на тему сексуального здоров'я і питань планування сім'ї, а також безпечної сексуальної поведінки. Надає послуги лікування сексуальних розладів у чоловіків і жінок, вирішує проблеми чоловічого безпліддя і патології статевого дозрівання у підлітків. Особливу увагу приділяє психічним і психологічним факторам в лікуванні сексуальних дисфункцій.
Херсон пр-т Ушакова, 67