Зінець Денис Васильович

Стоматолог-терапевт
Чому я працюю лікарем? Я працюю лікарем-стоматологом, бо мене захоплює можливість допомагати людям покращувати якість їхнього життя через здоров'я ротової порожнини. Я обрав цю професію, бо вважаю, що здорова усмішка — це не лише питання естетики, але й впевненість у собі, комфорт у спілкуванні та важливий аспект загального здоров'я.

Немає відгуків

• Дніпровський державний медичний університет Стоматологія 2017-2022
  • Інтернатура в НМУ ім. О.О. Богомольця 2022-2023

• Ігор Ноєнко - Первинна ендодонтія. Інструментальна обробка кореневих каналів. Дніпро 2021 р. (симпозіум + майстер-клас)
  • UP&DO academy - Рентгендіагностика як інструмент для оцінки результату лікування Дніпро 2021 р. (клінічна конференція)
  • DIA Adept league - Конференція молодих та прогресивних стоматологів Дніпро 2022 р. (конференція)
  • Вебінар Микола Сорухан - Сучасні тактики та техніки обходження ступенів у кореневих каналах 2022 р.
  • navychka Х Ксенія Лазарєва - Реставрація бічних зубів 2023 р.
  • Вебінар Володимир Мальченко - Реставрація фронтальної ділянки 2024 р.
  • Вебінар Віталій Богачук - Мікроінвазивна композитна реставрація 2024 р.
  • Вебінар Владислав Добровольський - Все про відновлення контактних пунктів 2024 р.
  • Вебінар Володимир Гордійчук - Все про глибокі дефекти 2024 р.
  • Вебінар Олена Бабич - Конфлікти з пацієнтами в стоматології 2024 р.
  • Вебінар David Gerdolle (DDS, PhD) - Все про техніку Deep Margin Elevation 2024 р.
  • Вебінар David Gerdolle (DDS, PhD) - Секрети ізоляції робочого поля 2024 р.
  • Вебінар Денис Подільчук - Лайфхаки в ендодонтії 2024 р.
  • Віталій Весна - Первинна ендодонтія. Київ 2024 р. (лекція + майстер-клас)

Стоматолог-терапевт надає послуги

• Лікування карієсу