Заїка Олексій Валерійович

Уролог
лікар першої категорії
Лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на діагностиці та лікуванні простатиту, еректильної дисфункції, передчасного сім'явиверження, аденоми передміхурової залози та інших урологічних захворювань. Олексій Валерійович при необхідності призначає ударно-хвильову терапію, лабораторні аналізи та інструментальні дослідження.и

Александр
Специалист мне понравился чисто по-человечески. Знает подход не только к клиентам, но и своей работе. Буду рекомендовать врача всем знакомым. Он мне реально помог! Алексей Валерьевич, очень благодарен вам!

• 2005, 2008 рр. — брав участь в роботі Європейської школи урологів.
  • 2007 р. — курси удосконалення по урології на кафедрі урології і нефрології ОГМУ. Присвоєна II категорія.
  • 2010 р. — участь в з'їзді урологів України. м. Одеса.
  • 2011 р. — участь в 4-му колегіумі урологів м. Прага.
  • 2011, 2012, 2013 рр. — Всеукраїнська науково-практична конференція урологів "Малоінвазивні технології в урології" м. Яремча.
  • 2012 р. — курси удосконалення на кафедрі урології і нефрології ОГМУ. Присвоєна I категорія.
  • 2012 р. — брав участь в роботі науково-практичної конференції "Актуальні питання лабораторної діагностики в акушерстві і гінекології".