Самунжи Георгій Опанасович

Уролог
лікар другої категорії
ординатор кафедри
Лікар-уролог другої категорії, займається діагностикою та лікуванням хвороб сечостатевої системи у чоловіків і жінок, в тому числі сечокам'яної хвороби, простатиту, передчасного сім'явиверження і еректильної дисфункції. Георгій Опанасович виконує урофлоуметрію, володіє навичками ударно-хвильової терапії.

Константин
Решил деликатную проблему за несколько приемов. Очень доволен отношением. Ранее боялся врачей данного направления, теперь от моего страха ничего не осталось. Хорошо, когда есть действительно специалисты своего дела.
Игорь
Обращался в клинику с проблемой полового бессилия к урологу Самунжи Георгию. После прохождения обследований и сдачи огромной горы анализов почти было сдался. Но благодаря сопровождающей поддержке Георгия Афанасьевича выдержал. Он подобрал мне индивидуальную терапию. Иду на поправку. В клинике приятно находиться, не нужно стоять в очередях. Хочу порекомендовать данную клинику и выразить благодарность врачу.

• 2009 р. — закінчив лікувальний факультет ОГМУ.

• курси удосконалення на кафедрі урології і нефрології ОГМУ. Присвоєна II категорія;
  • 2008 р. — брав участь в роботі Європейської школи урологів;
  • 2010 р. — участь в з'їзді урологів України (м. Одеса);
  • 2013 р. — участь в ювілейній конференції присвяченої 150-тилетию створення в Одесі першого урологічного відділення на території Російської імперії.