Лисак Євген Леонідович

Уролог
лікар вищої категорії

Евгения
Была на приеме у доктора уролога Лисак Евгений Леонидович. Доктор очень понравился. Пришла с проблемой задержки мочи. Доктор все доступно рассказал, очень вежливо ответил на мои вопросы и внимательно отнесся к моей проблеме.
Сергій
Лікар від Бога, із золотими руками. Був у нього на прийомі. Всім залишився задоволений. А саме головне що лікар допоміг мені вирішити мою проблему. Дякую!
Алексей
Хочу поблагодарит Евгения Леонидовича за его правильное назначенное лечение. Я быстро восстановился. Всё чётко и по делу. Внимательный и опытный доктор.

• 2000 р. — закінчив Одеський державний медичний університет.
  • 2000 р. — проходив інтернатуру за спеціальністю «Урологія», на базі МКЛ №10.

• 2013 р. — приймав участь у конференції «Сучасні підходи до діагностики та комплексного лікування раку передміхурової залози», м. Одеса.
  • 2015 р. — приймав участь у конференції "Українська урологія: від рекомендацій до клінічної практики", Буковель.
  • 2015 р. — приймав участь у конференції «Сучасні підходи до діагностики та лікування онкоурологічних захворювань» м. Київ.
  • 2016 р. — приймав участь у конференції "Раціональна фармакотерапія в урології", м. Москва.
  • 2016 р. — приймав участь у конференції "Актуальні питання сучасної сексології та андрології" м. Київ.
  • 2018 р. — приймав участь у конференції «Раціональна фармакотерапія в урології» м. Москва.