Шафаренко Людмила Сергіївна

Уролог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань органів сечовидільної системи. Приймає пацієнтів з болем у нижній частині живота, виділеннями з уретри, травмою сечостатевих органів. Лікує цистит, сечокам'яну хворобу, пієлонефрит, енурез, ниркові коліки та нейрогенний сечовий міхур.

Мария П.
Професійний лікар! Ось що моду сказати про Людмилу Сергіївну. Була у неї на консультації. Лікар опитала мене та оглянула. Зробила необхідні висновки, разом з тим все мені пояснивши. Призначила лікування, все допомогло. Задоволена!
Анна А.
Дуже хороший спеціаліст! Спочатку ставився до неї трішки з насторогою, адже вона дуже молода. Але через хвилин десять, переконався що фахівець хороший. Розповіла дуже багато інформації по моєму захворюванню. Лікування допомогло.

• 2012 — 2018 – Одеський Національний Медичний Університет
  • 2018 – 2020 – інтернатура за спеціальністю "Урологія" на базі МКЛ №10 м. Одеса.

• 2019 — Конгрес Асоціації урологів України .
  • 2020 — пройшла курс дистанційної освіти: Чоловіче безпліддя: кілька граней однієї проблеми