Вородеєва Юлія Іванівна

Стоматолог
Лікар-стоматолог надає повний спектр стоматологічних послуг для пацієнтів будь-якого віку. Спеціалізується на лікуванні хвороб зубів і ясенної тканини у дорослих і дітей. Займається терапією карієсу і пульпіту на молочних зубах, а також володіє комплексом профілактичних методик для попередження запальних захворювань у пацієнтів молодого віку. Надає послуги з сріблення молочних зубів і герметизації фісур. Вородеева Юлія Іванівна лікує запальні процеси внутрішніх тканин зуба, такі як пульпіт і періодонтит. Усуває карієс і його наслідки.

Иванна
Добрый день! Юлию Ивановну знаю, как хорошего специалиста. Лечила пульпит не один раз. Могу с уверенностью сказать, что удаление нерва — это не страшно. С помощью новых материалов мой зуб как новенький.
Олег
Когда с тобой работает настоящий специалист, вопросов не возникает. Юлия прекрасный стоматолог и просто хороший человек.
Ксения
Вородеева две пломбы ставила мне год назад – до сих пор все держится, а на передних зубах по цвету все идеально получилось. Если придется, я обязательно к ней запишусь.

Лікар - стоматолог надає послуги

• первинний огляд;
  • первинна консультація
  • лікування зубів
  • профілактика та гігієна;
  • сріблення зубів;
  • лікування молочних зубів.

Лікар - стоматолог займається лікуванням захворювань

• гінгівіт;
  • карієс;