МК, центр стоматології на Новокузнецькій

Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00 Н: 08:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Клініка вищого рівня — центр стоматології МК на Новокузнецькій заснована в 1987 році. Прийом ведуть три фахівці, які пройшли стажування і навчання в зарубіжних медичних установах. Клініка сертифікована профільним міністерством України.

Центр пропонує такі послуги:

• профілактичний огляд;
  • лікування зубів різними сучасними методами, в тому числі хірургічними;
  • лікування за допомогою дентальної мікроскопа фірми "Глобал";
  • діагностика і терапія пародонтозу;
  • відбілювання емалі (лазерне, домашнє, фотовибілювання);
  • підбір та установка вінірів;
  • незнімне і знімне протезування;
  • установка гнучких нейлонових протезів;
  • протезування;
  • плазмоліфтінг;
  • виправлення прикусу;
  • лікування молочних зубів у дітей.

Переваги центру МК — застосування сучасних матеріалів і обладнання, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Фахівці клініки намагаються проводити лікування в максимально комфортних умовах при мінімальних больових відчуттях.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

МК, центр стоматології на Новокузнецькій, вартість послуг:

• Консультація стоматолога
  • Вибілювання зубів методом Air Flow
  • Лікування кісти зуба
  • Відновлення зуба
  • Лікування кореневих каналів зуба
  • Відновлення коронкової частини зуба
  • Лікування зуба мудрості
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Ендовідбілювання зубів
  • Лікування карієсу
  • Художня реставрація зубів

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Добрый день! Хочу выразить ОГРОМНУЮ благодарность Соломко Виктору. Это четвертый доктор, к которому я водила ребенка. Соломно Виктор единственный доктор кто нашел подход к сыну. Сын , 4,5 года, ходит теперь к стоматологу с улыбкой и большим желанием. СПАСИБО!!!!
Иванна
Добрый день! Юлию Ивановну знаю, как хорошего специалиста. Лечила пульпит не один раз. Могу с уверенностью сказать, что удаление нерва — это не страшно. С помощью новых материалов мой зуб как новенький.
Евгений
Как это обычно бывает, вначале я к Сушко совершенно случайно попал на прием. И вот теперь уже второй год, как только к Ольге Викторовне и обращаюсь. Она отличный стоматолог и человек приятный. Меня все устраивает.
Валерия
Доктор Комаров хороший человек и профессиональный анестезиолог. Познакомились мы с ним, когда ребенку вырезали аппендицит, и нужно было делать анестезию. Игорь Павлович мне запомнился как очень разговорчивый и веселый.
Побольше бы таких специалистов, как Бервенов! Классный стоматолог, ответственный и порядочный человек.
Олег
Когда с тобой работает настоящий специалист, вопросов не возникает. Юлия прекрасный стоматолог и просто хороший человек.
Любые проблемы с зубами и деснами легко устраняются под чутким руководством Ольги Викторовны. Отличный стоматолог.
Богдан
Решил серьезно взяться за зубные болячки и сейчас у Бервенова прохожу лечение. Очень толковый стоматолог, пока только хорошие впечатления
Ксения
Вородеева две пломбы ставила мне год назад – до сих пор все держится, а на передних зубах по цвету все идеально получилось. Если придется, я обязательно к ней запишусь.
Борис
Хочу, чтобы моего ребенка лечили в хороших условиях, без боли и толковый стоматолог. Вот с такими запросами и попала к Сушко, думаю нам повезло – доктор отличный.
Зверніть увагу на інші клініки:
Запоріжжя вул. Сержанта Медведєва, 12 р.Дніпровський
8,9
Греф, Центр здоров'я і реабілітації, почав роботу в 2010 році, спеціалізується на відновленні і зміцненні здоров'я пацієнтів за допомогою методів альтернативної медицини, без ліків і хірургічних операцій.
Проконсультуватися зі кваліфікованим сімейним лікарем у Запоріжжі можна у приватному кабінеті Family Doctor. Тут надає консультативну допомогу Солодун Анна Іванівна з 8-річним досвідом роботи. В обов'язки лікаря входить аналіз скарг, огляд, обстеження пацієнта, після чого фахівець визначає лікувальну тактику, дає рекомендації щодо попередження загострення хронічної патології та розвитку ускладнень.
Запоріжжя пр-т Соборний, 158 (бізнес центр "Форум", оф. 258) р.Вознесенський
7,2
Кабінет гінеколога та УЗД-фахівця Амро І. Г. — це професійна допомога, комплексне лікування, діагностика та профілактика захворювань репродуктивної системи. Спеціаліст регулярно проходить курси підвищення кваліфікації. Розширення власних можливостей та бази знань направлено на впровадження на практиці інноваційних методик діагностики та терапії. Лікар є постійним слухачем вебінарів, а також учасником наукових семінарів, симпозіумів та інших профільних заходів.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Запоріжжя вул. Новокузнецька, 12 р.Комунарський