Василенко Віталій Іванович

Психіатр, психотерапевт, нарколог
Главный врач
Лікар вищої категорії
Доктор спеціалізується в області психіатрії, психотерапії і наркології. Протягом 20 років допомагає пацієнтам з наркотичною, алкогольною та ігровою залежностями. В ході терапії використовує унікальну авторську методику і комплексний підхід. Для кожної людини розробляє індивідуальну програму лікування, яка включає медикаментозну терапію, індивідуальну і групову психотерапію, апаратні методи, масаж, сеанси стресшоковой терапії.

Лидия
Поняла что мне нужна помощь когда в мусорном ведре пустых бутылок стало больше чем собственно самого мусора и это при том что я живу сама. Нашла в интернете этого очень хорошего врача и человека, который помог мне наладить свою жизнь. Вот уже 5 месяцев без срывов, спасибо вам.
Алла
Здравствуйте, хочу сказать большое спасибо за спасенный брак. Всеми правдами и неправдами удалось затащить мужа к Виталию Ивановичу, что удивительно после разговора с ним больше его тащить туда не приходилось, сам ходил. Психолог с большой буквы который помог моему мужу избавится от зависимости.
Айдар Казань
Тот кто спас меня

• Запорізький державний медичний інститут.

Автор і співавтор наукових статей

• «Резистентність у лікуванні пацієнтів, вживаючих психоактивні речовини та способи її подолання»;
  • «Типологія невротичних і психотичних розладів»;
  • «Метод використання аерокріотерапії в комплексному лікуванні хворих наркозалежністю»;
  • «Спосіб невербального індукованого навіювання»;
  • «Ефективність різних методів лікування залежностей»;
  • «Методика «лікування смерті» в наркологічній і психотерапевтичній практиці».