Тимошенко Олександр Олександрович

Стоматолог
Лікар Тимошенко Олександр Олександрович - стоматолог, досвід роботи 27 років. Спеціалізується на захворюваннях ротової порожнини. Займається гігієнічної чищенням зубів, відновленням емалі і реставрацією зубного ряду. Розробляє унікальні профілактичні заходи. Проводить комплексне лікування захворювань ротової порожнини. Володіє навичками ендодонтичної терапії. Спеціалізується на карієсі і його ускладненнях. Приймає пацієнтів за попереднім записом.

Тоня
Александр Александрович адекватный врач. Была у него на приеме, сначала на профилактическом осмотре, потом пришла на лечение. Хороший специалист, в своей практике использует современные методики. Довольна всем.
Тамара
Александр Александрович хороший стоматолог. Лечу у него свои зубки не первый год и рекомендую его всем. Все же мужчины-стоматологи более аккуратные, нежели женщины. Но это лично мое субъективное мнение.
Александр Александрович очень хороший специалист, лечила у него зубы во время беременности, он делал все очень аккуратно и без наркоза, я осталась довольна его профессионализмом. Рекомендую!

• 1991 р. — Донецький державний медичний університет ім. Горького, "Стоматолог-терапевт".

• 1998 р. — "Стоматологія сьогодні. Теорія і практика»;
  • 2001 р. — «Сучасні технології лікування зубів»;
  • 2006 р. — "Протезування та естетична реставрація";
  • 2017 р. — "Первинне ендодонтичне лікування", "Клінічний курс сучасної ендодонтії", "Робота з мікроскопом".