Терещенко Олена Валеріївна

Невролог
Лікар першої категорії
Лікар першої категорії Терещенко Олена Валеріївна спеціалізується на неврології і пропонує свої послуги пацієнтам, у яких є проблеми, пов'язані з функціонуванням нервової системи. Часті головні болі, інсульти, втрата свідомості, травми спини і голови, судоми, грижа, а також багато інших захворювань, пов'язані з порушенням діяльності центральної нервової системи людини, фахівець діагностує та призначить адекватну і ефективну схему лікування.
Запоріжжя вул. Гончаренка (кол. Панфіловців), 7 р.Вознесенський

Елена Валерьевна врач высокой квалификации!! Такого врача сейчас найти тяжело, очень хорошо относится к своим пациентам и поможет в любой ситуации. Рекомендую Елену Валерьевну как лучшего невролога
Тетяна
Мені вчасно порекомендували Терещенко. Грамотне лікування під її наглядом допомогло уникнути серйозних проблем зі здоров'ям. Дякую Вам, Олена Валеріївна
Андрей
Елена Валерьевна врач высокой квалификации. Обращался к ней – очень мне помогла, отличный невролог.

• Луганський державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» (1999 р.);
  • Інтернатура за спеціальністю "Неврологія" на базі Луганської обласної клінічнічної лікарні (2000 р.);
  • Передатестаційний цикл «Неврологія» на базі ДЗ «ЗМАПО» (2014 р.).
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, онкогінеколог, УЗД-фахівець