Свительська Інна Олександрівна

Педіатр
Спеціаліст дитячого здоров'я, займається лікуванням і профілактикою захворювань дитячого віку, ГРВІ, інфекцій дихальної і травної систем. Контролює етапи правильного розвитку дитини.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Регенераторна, 4 (корп. 8/2) м.Дарниця4210м.Лівобережна318

Свительская Инна Александровна квалифицированный специалист. Она всегда умело справлялась с заболеваниями моих двух детей. Последний раз мы обращались с гриппом. За считанные дни нашей дочери стало лучше. Если в будущем возникнуть проблемы, лечить детей только в ней.

• Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.
  • 2015 – 2017 рр. клінічна ординатура, кафедра педіатрії №2 НМАПО ім. П.Л. Шупика.

• XIII Конгрес педіатрів України з міжнародною участю, м. Київ, 2016 р.“Actual problems of pediatrics”.
  • III Міжнародний Конгрес інфузійної терапії — м. Київ, 2016 г. “III International congress of infusion therapy”.
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю "Перша академічна школа з педіатрії — м. Трускавець, 2017 р.
  • Симпозіум з міжнародною участю "Актуальні питання дитячої гастроентерології" — м. Київ, 2015 р., а також м. Київ, 2017 р.
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю "Педіатр — професіонал" — березень 2019 р., м. Київ.
  • ПАЦ по педіатрії — м. Київ, 2018 р.
  • Тренінг: “basic life support” — м. Київ, 2018 р.