Соловйова Валерія Степанівна

Фізіотерапевт
Лікар вищої категорії
Ассистент кафедры физической и реабилитационной медицины и спортивной медицины НМАПО им. П.Л. Шупика
Консультації пацієнтів, оцінка і діагностика обмежень життєдіяльності пацієнтів, призначення комплексного курсу фізіотерапевтичного лікування, безпосередня робота на фізіотерапевтичному обладнанні, постановка цілей реабілітації та створення програми реабілітації пацієнтів

Христина
Доктор сподобалася, дуже уважна, все розповіла. Було приємно перебувати у неї на прийомі, поставила діагноз, призначила лікування. Вийшла з прийому у піднесеному настрої на увесь день. Буду приходити ще та рекомендувати усім близьким!
Анжела
Лікар надзвичайно хороший та професійний. До цього лікаря ми приходимо не перший раз, і як завжди, дуже задоволені прийомом. Завжди впевнені у ефективності призначеного лікування. За потреби обов'язково прийдемо ще! Рекомендуємо!

• 2000 — НМУ ім. О.О. Богомольця " Лікувальна справа"
  • 2014 — Національна академія внутрішніх справ, " Психологія"
Схожі спеціалісти:
Фізичний терапевт, реабілітолог, кінезіотерапевт, масажист, інструктор ЛФК
Рефлексотерапевт, фізіотерапевт, організація та управління охороною здоров’я
Фізіотерапевт, реабілітолог, масажист