Швець Людмила Петрівна

Реабілітолог
Спеціаліст допомагає пацієнтам відновити частково або повністю втрачені рухові функції. Працює з пацієнтами, які перенесли травми або інсульти. Лікує сколіоз, остеохондроз, радикуліт, сутулість, артрози та артрити. Займається складанням індивідуальних реабілітаційно-відновлювальних програм.

Олена Р.
На такому професійному прийомі я була перший раз. Для мене це було дуже незвично, адже більшість спеціалістів просто відмахуються від тебе. А тут, з перших секунд спілкування помітно, що тобі хочуть допомогти. Спеціаліста рекомендую!
Masha
Лікар мені дуже сподобався. Вона професіонал своєї справи, що помітно одразу. Оглянула, виявила додаткову проблеми, яку не помічали інші лікарі. Та яка мала значний вплив на моє здоров'я. Вже почали сеанси реабілітації. Я дуже задоволений.

• 2014 р. — курси масажиста. 2018 — диплом бакалавра за фахом "Здоров'я людини", закінчивши "Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая" .
  • 2016 — курси "Психологічна і фізична реабілітація жінки в допологовому періоді".
  • 2019 — диплом магістра в національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".
Схожі спеціалісти:
Спеціаліст по традиційним, народним і нетрадиційним методам реабілітації та відновлення здоров'я
Фізичний терапевт, реабілітолог, кінезіотерапевт, масажист, інструктор ЛФК