Шевченко Оксана Валентинівна

Фізіотерапевт, реабілітолог
Лікар вищої категорії
Лікар фізіотерапевт, реабілітолог вищої категорії. Надає послуги з усіх видів ультразвукових, теплових, водних, лазерних, електромагнітних і фізіотерапевтичних процедур. Закінчила Харківський національний медичний університет, лікувальний факультет.

Александра
Очень хороший врач, провела действительно эффективный курс реабилитации, который мне помог в короткие сроки восстановиться после перенесенного заболевания. Большое спасибо за оказанную помощь!.
Вікторія
Дякую за те що створили хороший курс реабілітації для мого чоловіка, тепер він повністю здоровий. Дякуємо за те що помогли
Світлана
Дякую за консультацію і за хороший, і приємний курс реабілітації
Василь
Дякую із якісним курсом реабілітації який був ефективний,це хороший лікар і їй можна довіряти здоров'я. Я всім раджу вас
Кирило Федорович
Дуже дякую Оксані Валентинівні за кваліфіковану допомогу! Моя спина більше не болить - це таке щастя! А я думав, що з цим нічого не зробиш.
Лилия Дмитриевна
Долго мучаюсь от остеохондроза поясничного отдела позвоночного столба. Не обращалась в больницу, принимала обезболивающие средства. Когда эффект от них стал намного хуже, приходилось увеличивать дозу, пока не появилась боли в желудке… Обратилась в больницу, направили на консультацию ортопеда. После проведения исследований, назначения лечебного курса, врач порекомендовал консультацию физиотерапевта. После окончания курса процедур спина вообще не болела. Теперь регулярно прохожу физиотерапевтический курс с профилактической целью и прекрасно себя чувствую!! Спасибо за помощь!
Аделина
Шевченко О.В. хороший специалист, обладает богатыми знаниями в области физиотерапии
В Медбуд проходила курс физиотерапии у Оксаны Валентиновны. Самые лучшие впечатления, даже не ожидала, что после леченя так хорошо буду себя чувствовать.
Евгений
Посоветовали ее как специалиста по лечению остеохондроза. Не пожалел, что обратился к ней, поскольку лечение прошло удачно.
Юлианна
03 травня '16р.
Контролировала реабилитационный период мужа после тяжелой аварии и операции. Без ее помощи муж бы сейчас не ходил. Низкий ей поклон...

• 1990 р. — Харківський національний медичний університет, лікувальний факультет;
  • 1999 р. — Міжнародне підтвердження диплома лікаря, м. Буенос-Айрес (Аргентина ).

• 2012 р. — курси підвищення кваліфікації.

• Асоціація фізіотерапевті і реабілітологів України.

Лікар-фізіотерапевт надає послуги

• теплові фізіотерапевтичні процедури;
  • лазерні процедури;
  • ультразвукові процедури;
  • електромагнітні процедури;
  • водні процедури.

Лікар-фізіотерапевт займається лікуванням захворювань

• реабілітація при травмах та захворюваннях кісток та сухожиль;
  • серцево-судинні захворювання;
  • неврологічні захворювання;
  • захворювання дихальної системи;
  • проблеми з сечостатевою системою;
  • захворювання шлунково-кишкового тракту;
  • проблеми зайвої ваги.
Схожі спеціалісти:
Масажист, фізіотерапевт
Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, Физиотерапевт, Остеопат
Фізіотерапевт, Мануальний терапевт, Масажист
Фізичний терапевт, реабілітолог, кінезіотерапевт, масажист, інструктор ЛФК