Джепа Володимир Володимирович

Невролог
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні патологічних станів, які пов'язані з порушенням роботи центральної та периферичної нервових систем. Є Заслуженим Лікарем України. Лікує розсіяний склероз, наслідки інсультів, епілепсію, хронічну нейропатическую біль, радикуліт, порушення координації.

Т. Л.
Прийом був дуже інформативним. Лікар дуже приємний, доброзичливий, уважно вислухав. Порадив багато слушних речей. Уважно розпитав, та обстежив. Все пройшло на найвищому рівні. Загалом, ми дуже задоволені візитом. Однозначно рекомендую
Дмитро
Мені запам'яталося, що лікар, уважно до мене поставився. Вислухав мене, мою проблему, спробував максимально допомогти, що не робили до цього жоден з лікар. Розглянув всі можливі варіанти, і спробувала допомогти у моїй проблемі. Дякую.

• 1979 р. — закінчив Полтавський медичний інститут за спеціальністю: лікувальна справа.
  • 1979-1980 рр. — інтернатура за спеціальністю «Неврологія» на базі Сумської обласної клінічної лікарні.

• 1984 р. — пройшов курси тематичного вдосконалення "Невропатологія" на базі Київського Державного інституту вдосконалення лікарів.
  • 1988 р. — пройшов курси тематичного вдосконалення "Вибрані питання невропатології" на базі Київського Державного інституту вдосконалення лікарів.
  • 1988 р. — пройшов курси тематичного вдосконалення «Вегетативні патології та судинні захворювання нервової системи» на базі Центрального ордену Леніна інституту, удосконалення лікарів м. Москва.
  • 1991 р. — пройшов курс тематичного удосконалення «Питання невропатології» на базі Київського державного інституту вдосконалення лікарів.