Робейко Катерина Геннадіївна

Отоларинголог
Лікар виконує діагностику та лікування захворювань ЛОР-органів. Здійснює лікування ларингіту, фарингіту, зовнішнього і середнього отиту. Надає допомогу при гаймориті, ангіні, гострому і хронічному синуситі. Виконує промивання пазух носа («зозулю»), видаляє сірчані пробки і сторонні предмети їх носа і вух.

Была сегодня первый раз в клинике,впечетления самые лучшие.Очень приветливый персонал,девочки очень улыбчивые и доброжелатпльние.Лор врач Робейко Екатерина Генадиевна молоденькия но квалифицирована провела осмотр ,поставила диагноз назначила лечение.Осталась всем довольна,в среду иду заключать декларацию)Спасибо Вам.Процветания Вашей клинике)
Дуже сподобався лікар отоларінголог Робейко Катерина. Це дуже відповідальна, компетентна та відзивчева людина. Також дуже приємні дівчата на ресепшені в взагалі весь персонал. Клініку СВЯТОГО МИКОЛАЯ РЕКОМЕНДУЮ
Валерия
Огромное спасибо врачу- отоларингологу Робейко Катерерине Геннадьевне! Это врач, который меня приняла на высшем уровне, поделилась положительными эмоциями и хорошим настроением
Сергей
Очень компетентный внимательный и отзывчивый специалист,который очень хорошо знает своё дело.

• 2015 р. — Запорізький державний медичний університет.

• 2019 р. — Конференція "Сучасні технології діагностики і лікування в отоларингології" (Дніпро).
  • 2017 р. — Конференція "Актуальні питання клінічної медицини" (Запоріжжя).
  • 2016 р. — Науково-практичний телеміст з міжнародною участю "Лікування кашлю з позиції доказової медицини. Прості відповіді на складні питання".
  • 2019 р. — Конференція "Школа доказової медицини. Ринохірургія" (Дніпро).

• Українське науково-методичне суспільство лікарів-отоларингологів.
  • Українська асоціація міждисциплінарної медицини.