Рєпін Дмитро Аркадійович

Остеопат, лікар спортивної медицини
Лікар вищої категорії
Лікар займається відновленням структурного балансу кістково-м'язової системи за допомогою спеціальних методик без ліків. Приймає пацієнтів з головним болем, шумом у вухах, прострілами в спині, запорами, порушенням сну. Успішно лікує неврози, порушення постави, плоскостопість, радикуліт і остеохондроз.

Зоряна
Дмитро Аркадійович - професіонал своєї справи. Уважно вислухав, швидко діагностував, розповів по лікуванню, відповів на всі питання. Звертався з травмою гомілково-ступневого суглобу. Лікар все зробив на найвищому рівні. Рекомендую!
Вова
Лікар поводився дуже професійно, все докладно пояснював, розповів, що робити в першу чергу. Поки все на найвищому рівні, за наданими рекомендаціями вже є перші результати. Загальний стан покращився. Лікаря рекомендую! Дякую за все!
Схожі спеціалісти:
Невролог, Мануальний терапевт, Остеопат
Кардіолог, лікар екстреної медицини, остеопат, лікар народної та нетрадиційної медицини
Мануальний терапевт, ветребролог, остеопат