Попушой Надія Георгіївна

Стоматолог-хірург
Консультація от 300 грн.
Стоматолог-хірург є фахівцем в області сучасної хірургічної стоматології. Доктор практикує регенеративні технології, проводить реконструктивні операції у щелепно-лицевій ділянці.

Чудесный доктор. очень хорошо относится к пациентам, на приеме все объяснила, провеле качественное лечение. Рекомендую!
Виталий Артурович
Толковый специалист. Лечение провела быстро и эффективно.

• Кримський державний медичний університет ім. С.І. Георгієвського, факультет стоматології, м. Сімферополь (2010 р.);
  • Інтернатура за спеціальністю "Стоматологія" Кримський державний медичний університет С.І. Георгієвського та ГСП м. Сімферопіль (2012 р.);
  • Клінічна ординатура за спеціальністю "Стоматологія", Кримський державний медичний університет ім. С.І. Георгієвського та Одеський національний медичний університет (2014 р.).

• ТУ (тематичне вдосконалення) "Хірургічні аспекти дентальної імплантації", Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ;
  • Практичний курс на тему "Сучасна резективна хірургія", Школа практичної пародонтології PerioSchoo;
  • Практичний семінар "Спрямована кісткова регенерація", Інститут прогресивних стоматологічних технологій.

• Асоціація стоматологів України.