Полупан Олена Олександрівна

Кардіолог, Терапевт
Лікар вищої категорії
Лікар-кардіолог, терапевт займається підбором індивідуальних програм для пацієнтів з метою зміни способу життя, курирує хворих з цукровим діабетом II типу, з хворобами сечовивідних шляхів і нирок. Займається лікуванням таких хвороб, як серцева недостатність, аритмії, стенокардія, артеріальна гіпертензія, атеросклероз. Полупан Олена Олександрівна також спеціалізується в галузі нефрології та пульмонології.
Київ с. Софіївська Борщагівка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)

Фаина
Елена Александровна это то, что нужно для правильной работы сердца. Она знает все ниточки за которые нужно "дергать") Сердце один из важнейших органов, при неправильной работе которого, можно вовсе жить овощем. Спасибо Богу, что нас с вами познакомил.
Елена Александровна дала нам надежду когда остальные опустили руки. Под ее чутким руководством и правильно подобранным лечением, мама стала чувствовать себя гораздо лучше. И пусть небольшая проблема все же осталась, но доктор прилагает максимум усилий чтобы она не влияла на качество жизни. Огромное спасибо!

• 1989 р. — Харківський медичний інститут, спеціалізація «Лікувальна справа»;

• 2007 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти, спеціалізація «Кардіологія»;
  • майстер-клас з надання екстреної медичної допомоги пацієнтам з зупинкою серця;
  • щорічно бере участь у конференціях з кардіології та терапії.

• член Асоціації аритмологів України.