Петриченко Оксана Олександрівна

Реабілітолог
31 рік досвіду
Оксана Олександрівна спеціалізується на проведенні лікувальної фізкультури і посттравматичної реабілітації. Лікує мігрень, кіфоз, артрит, остеохондроз, плоскостопість, запалення сідничного нерва, хвороба Бехтєрєва, біль в шиї та ін.

Валерия
Оксана Александровна проводила реабилитацию после серьезной травмы позвоночника у моего брата. Она в прямом смысле слова учила его заново ходить. Благодаря ее уникальным упражнениям, брат стал на ноги. Хотя в это никто не верил! Моей благодарности нет границ!
Проходила у Оксаны Александровны реабилитацию. Врач мне очень понравился. Она разработала для меня схему лечения, благодаря которой я быстро восстановилась. Оксана Александровна с трепетом относится к каждому своему пациенту.

• 1991 р. — Київське медичне училище №4;
  • 2011 р. — Міжнародний науково-технічний університет ім. Ю. Бугая, факультет психолого-фізичної реабілітації.

• Курс "Практична вертебрологія";
  • Курс "Лікувальний масаж при болях у спині";
  • Курс "Розшифровка МРТ і КТ в вертебрології";
  • Курс "Методи сухої розтяжки хребта";
  • Курс "Дитячий масаж";
  • Курс "Лікувальне харчування";
  • Курс "Антицелюлітний і косметичний масаж".